Jump to content

Przyczepa campingowa - wypozycze na 2 tygodnie

AllRad
 Share

Recommended Posts

Bardzo chcielibysmy pojechac w tym roku na urlop z przyczepa na przelomie lipca i sierpnia (2 osoby). Znajomi namawiaja nas na camping od ubieglego roku. W wypozyczalniach albo sa bardzo wysokie ceny, albo odstraszajacy zapach w tych za mniejsze pieniadze...

Czy ktos z Was moze pozyczyc nam za rozsadna cene swoja przyczepe? Jesli ma stac przed domeme to chetnie wyprowadzimy ja na spacer :)

Mielismy w rodzinie 2 szt z Niewiadowa i bardzo milo je wspominam :) jedna z nich Dziadek wygral nawet w Totka:) Niewiadow zwiedzil ze mna, bratem i rodzicami Jugoslawie, Wegry czy Bulgarie. Szkoda, ze dzisiaj mowi sie na nie "Zapiekanka" :(

Dziekuje gforce za propozycje, ale moja polowka ostrzegla mnie dzisiaj rano: tylko nie Niewiadow :)

Jak na razie bralismy pod uwage tylko przyczepe. Kamperem nigdy nigdzie nie jechalem i nie znam jego wad ani zalet. Zapewne jest lepszy kiedy przemieszcza sie co 1-2 dni. My zakladam, ze bedziemy 1 tydzien na jednym campingu i 1 tydzien na kolejnym - max.

Jakby co to mój niewiadow jest wiekowy, ale po remoncie w zeszłym roku - tj nowa instalacja elektryczna, nowa tapicerka w środku + pare innych udogodnień :)

Ale jak nie to nie, ja go szykowałem dla siebie a tu w nowym samochodzie nie mam haka :P

Kamper jest owszem wygodniejszy ale tylko na trasę. Jak dojedziesz na miejsce i chcesz sobie lokalnie pozwiedzać to odpinasz przyczepkę i wio. Z kamperem jest problem również z wjazdem do małych miasteczek. Ja jeżdżę z 6-cio metrową przyczepką i raczej nie zamieniłbym jej na kampera.

Kamper jest owszem wygodniejszy ale tylko na trasę. Jak dojedziesz na miejsce i chcesz sobie lokalnie pozwiedzać to odpinasz przyczepkę i wio. Z kamperem jest problem również z wjazdem do małych miasteczek. Ja jeżdżę z 6-cio metrową przyczepką i raczej nie zamieniłbym jej na kampera.

Takie same mam doświadczenia!

Gforce dziekuje Ci bardzo za propozycje, ale tym razem nie skorzystam z Niewiadowa i to z bolem serca :(

Jesli chodzi o Kampera to faktycznie nie jest doskonaly i lepsze jest zestawienie samochod+przyczepa.

Mam Taberta 530. Ptaki mi się zagnieździły - szyberdach był otwarty, samego sprzątania po nich jest na dwa tygodnie. Ale chętnie pożyczę nawet na miesiąc, jak woń kurnika nie przeszkadza... ;)

Kampera to chciałbym takiego

698p.jpg

• 2 weeks later...

Allrad - a to musi byc przyczepa czy moze byc kamper ? Jest wygodniejszy. Znam taki dobry tani adres, z ktoego korzystalismy w tym roku.

Siekla, jestem zainteresowany :) Kamperem wypożyczonym w DE zjeździłem Włochy i to była świetna wyprawa (na bliższe wycieczki po okolicy mieliśmy rowery).

Jeśli cena na wrzesień byłaby rozsądna, to kamper biorę pod uwagę w tym roku. Może być PW.