Skocz do zawartości

Przyczepa campingowa - wypozycze na 2 tygodnie


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chcielibysmy pojechac w tym roku na urlop z przyczepa na przelomie lipca i sierpnia (2 osoby). Znajomi namawiaja nas na camping od ubieglego roku. W wypozyczalniach albo sa bardzo wysokie ceny, albo odstraszajacy zapach w tych za mniejsze pieniadze...

 

Czy ktos z Was moze pozyczyc nam za rozsadna cene swoja przyczepe? Jesli ma stac przed domeme to chetnie wyprowadzimy ja na spacer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy w rodzinie 2 szt z Niewiadowa i bardzo milo je wspominam :) jedna z nich Dziadek wygral nawet w Totka:) Niewiadow zwiedzil ze mna, bratem i rodzicami Jugoslawie, Wegry czy Bulgarie. Szkoda, ze dzisiaj mowi sie na nie "Zapiekanka" :(

Dziekuje gforce za propozycje, ale moja polowka ostrzegla mnie dzisiaj rano: tylko nie Niewiadow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie bralismy pod uwage tylko przyczepe. Kamperem nigdy nigdzie nie jechalem i nie znam jego wad ani zalet. Zapewne jest lepszy kiedy przemieszcza sie co 1-2 dni. My zakladam, ze bedziemy 1 tydzien na jednym campingu i 1 tydzien na kolejnym - max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mój niewiadow jest wiekowy, ale po remoncie w zeszłym roku - tj nowa instalacja elektryczna, nowa tapicerka w środku + pare innych udogodnień :)

Ale jak nie to nie, ja go szykowałem dla siebie a tu w nowym samochodzie nie mam haka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamper jest owszem wygodniejszy ale tylko na trasę. Jak dojedziesz na miejsce i chcesz sobie lokalnie pozwiedzać to odpinasz przyczepkę i wio. Z kamperem jest problem również z wjazdem do małych miasteczek. Ja jeżdżę z 6-cio metrową przyczepką i raczej nie zamieniłbym jej na kampera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamper jest owszem wygodniejszy ale tylko na trasę. Jak dojedziesz na miejsce i chcesz sobie lokalnie pozwiedzać to odpinasz przyczepkę i wio. Z kamperem jest problem również z wjazdem do małych miasteczek. Ja jeżdżę z 6-cio metrową przyczepką i raczej nie zamieniłbym jej na kampera.

Takie same mam doświadczenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gforce dziekuje Ci bardzo za propozycje, ale tym razem nie skorzystam z Niewiadowa i to z bolem serca :(

Jesli chodzi o Kampera to faktycznie nie jest doskonaly i lepsze jest zestawienie samochod+przyczepa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Taberta 530. Ptaki mi się zagnieździły - szyberdach był otwarty, samego sprzątania po nich jest na dwa tygodnie. Ale chętnie pożyczę nawet na miesiąc, jak woń kurnika nie przeszkadza... ;)

 

Kampera to chciałbym takiego

698p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Allrad - a to musi byc przyczepa czy moze byc kamper ? Jest wygodniejszy. Znam taki dobry tani adres, z ktoego korzystalismy w tym roku.

Siekla, jestem zainteresowany :) Kamperem wypożyczonym w DE zjeździłem Włochy i to była świetna wyprawa (na bliższe wycieczki po okolicy mieliśmy rowery).

Jeśli cena na wrzesień byłaby rozsądna, to kamper biorę pod uwagę w tym roku. Może być PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...