Jump to content

dobrej zabawy na Plejadach - nóżka mu sie odlepiła...

pakistani
 Share

Recommended Posts

dobrej zabawy na Plejadach!!!! pojeździjcie w moim imieniu po jakims terenie....

bo niestety nóżka się mi ułamała w kostce...... i na 7 tygodni mam spokój i z motorem i z Subem......

TRAGEDIA!!!!!

jeszcze raz dobrej zabawy i wychylcie coś za mnie...

dobrej zabawy na Plejadach!!!! pojeździjcie w moim imieniu po jakims terenie....

bo niestety nóżka się mi ułamała w kostce...... i na 7 tygodni mam spokój i z motorem i z Subem......

TRAGEDIA!!!!!

Trzymaj się. Życzę Ci szybkiego powrotu do formy

TRAGEDIA!!!!!

Łączę się w bólu i w 100% go rozumiem. Ja również 3 tygodnie temu tego doświadczyłem... a chyba byliśmy u tego samego lekarza bo diagnoza ta sama... surowa jak cholera... 7 tygodni w gipsie... 7 tygodni bez STi !!! :cry: I wieczność bez motorów!!!

bedę z wami duchem podczas Plejad...... cały weekend będę się znieczulał....

ja mysle ze lepszy efekt da znieczulenie na zlocie...ktos ze Szczecina (okolic) przeciez wezmie Cie na balast :wink:

Ale w gipsie też można wpaść na Plejady! Pumex dawał radę!

heheh zgadza sie Kuba - nawet Subraka w manualu da sie prowadzic... ale ja wtedy juz bylem po 5-ciu miesiacach w gipsie :wink:

aczkolwiek popieram - gips nie gips... w piciu to nie przeszkadza :lol:

Pumex

- gips nie gips... w piciu to nie przeszkadza :lol:

Pumex

w RE KON WA LES CEN CJI :wink: (trudne slowo 8) ) tak bedzie brzmial oficjalny komunikat dla wszystkich co beda chcieli okupowac Pakistana :wink:

fakt żw e gipsie da się jeździć.... poprzednio szło mi całkiem znośnie! Spróbuję w przyszłym tygodniu wsiąść za kółko..... kto wie, jeszcze nie wszystko stracone!

a może motorem?? tu nie powinno byc problemów.... -tylko jak się do tego odnoszą nasi wspaniali policjanty?

moto mozesz zobaczyć prawie codziennie rano i po południu jak wspólnik wyciąga z garażu - tych pomiędzy Pizza Hut a Centrum Słonecznym, albo jak stoi na Pomorskiej przed robotą.... on ma takiego samego a obecnie ujeżdża oba na zmianę... ktoś go musi dotrzeć za mnie....

no skoro jestem dobry (podobno :mrgreen: ) w pisaniu postulatów, wiec postuluję o ściągnięcie gipsu naszemu druhowi, niech w bólu bo w bólu, ale do nas dołączy :!:

Kto jest za :?:

ps. a znieczuleniem to sie zajmiemy...

(my-%, a hostessy sexy-kotki masażem biednej stópki :roll: )

Tylko ich honorarium trzeba jakoś wkalkulować w budrzet SIP-u :shock:

Heh a nie dali opcji zrobienia operacji? Kilka lat temu jak mój kolega się bardzo połamał na nartach to mu powiedzieli że albo operacja i wraca za 3 dni na stok albo miesiąc w gipsie. (Skończyło się operacją po 5 miesiącach bo się i tak nie zrosło)

Heh a nie dali opcji zrobienia operacji? Kilka lat temu jak mój kolega się bardzo połamał na nartach to mu powiedzieli że albo operacja i wraca za 3 dni na stok albo miesiąc w gipsie. (Skończyło się operacją po 5 miesiącach bo się i tak nie zrosło)

Nie wierzę w 3 dni, bo samo gojenie się ran trwa ze dwa tygodnie ale faktycznie, jeśli jest w ogóle taka alternatywa to wybór jest oczywisty. Przerabiałem to przed laty ze złamanym i leczonym tradycyjnie udem - trwało ponad rok zanim znowu stanąłem na nogach :? Katastrofa :cry:

Szybkiego powrotu do zdrowia 8)

Nie wierzę w 3 dni, bo samo gojenie się ran trwa ze dwa tygodnie

To akurat był obojczyk więc rany by nie przeszkadzały, tylko miały jakieś śruby wystawać i się kolega wystraszył.