Skocz do zawartości

dobrej zabawy na Plejadach - nóżka mu sie odlepiła...


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

dobrej zabawy na Plejadach!!!! pojeździjcie w moim imieniu po jakims terenie....

bo niestety nóżka się mi ułamała w kostce...... i na 7 tygodni mam spokój i z motorem i z Subem......

TRAGEDIA!!!!!

jeszcze raz dobrej zabawy i wychylcie coś za mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej zabawy na Plejadach!!!! pojeździjcie w moim imieniu po jakims terenie....

bo niestety nóżka się mi ułamała w kostce...... i na 7 tygodni mam spokój i z motorem i z Subem......

TRAGEDIA!!!!!

jeszcze raz dobrej zabawy i wychylcie coś za mnie...

Trzymaj się. Życzę Ci szybkiego powrotu do formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej zabawy na Plejadach!!!! pojeździjcie w moim imieniu po jakims terenie....

bo niestety nóżka się mi ułamała w kostce...... i na 7 tygodni mam spokój i z motorem i z Subem......

TRAGEDIA!!!!!

jeszcze raz dobrej zabawy i wychylcie coś za mnie...

 

Łączę się w bólu i w 100% go rozumiem. Ja również 3 tygodnie temu tego doświadczyłem... a chyba byliśmy u tego samego lekarza bo diagnoza ta sama... surowa jak cholera... 7 tygodni w gipsie... 7 tygodni bez STi !!! :cry: I wieczność bez motorów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w gipsie też można wpaść na Plejady! Pumex dawał radę!

 

heheh zgadza sie Kuba - nawet Subraka w manualu da sie prowadzic... ale ja wtedy juz bylem po 5-ciu miesiacach w gipsie :wink:

aczkolwiek popieram - gips nie gips... w piciu to nie przeszkadza :lol:

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt żw e gipsie da się jeździć.... poprzednio szło mi całkiem znośnie! Spróbuję w przyszłym tygodniu wsiąść za kółko..... kto wie, jeszcze nie wszystko stracone!

a może motorem?? tu nie powinno byc problemów.... -tylko jak się do tego odnoszą nasi wspaniali policjanty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto mozesz zobaczyć prawie codziennie rano i po południu jak wspólnik wyciąga z garażu - tych pomiędzy Pizza Hut a Centrum Słonecznym, albo jak stoi na Pomorskiej przed robotą.... on ma takiego samego a obecnie ujeżdża oba na zmianę... ktoś go musi dotrzeć za mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro jestem dobry (podobno :mrgreen: ) w pisaniu postulatów, wiec postuluję o ściągnięcie gipsu naszemu druhowi, niech w bólu bo w bólu, ale do nas dołączy :!:

Kto jest za :?:

 

ps. a znieczuleniem to sie zajmiemy...

(my-%, a hostessy sexy-kotki masażem biednej stópki :roll: )

Tylko ich honorarium trzeba jakoś wkalkulować w budrzet SIP-u :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a nie dali opcji zrobienia operacji? Kilka lat temu jak mój kolega się bardzo połamał na nartach to mu powiedzieli że albo operacja i wraca za 3 dni na stok albo miesiąc w gipsie. (Skończyło się operacją po 5 miesiącach bo się i tak nie zrosło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a nie dali opcji zrobienia operacji? Kilka lat temu jak mój kolega się bardzo połamał na nartach to mu powiedzieli że albo operacja i wraca za 3 dni na stok albo miesiąc w gipsie. (Skończyło się operacją po 5 miesiącach bo się i tak nie zrosło)

 

Nie wierzę w 3 dni, bo samo gojenie się ran trwa ze dwa tygodnie ale faktycznie, jeśli jest w ogóle taka alternatywa to wybór jest oczywisty. Przerabiałem to przed laty ze złamanym i leczonym tradycyjnie udem - trwało ponad rok zanim znowu stanąłem na nogach :? Katastrofa :cry:

Szybkiego powrotu do zdrowia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...