Skocz do zawartości

Fotele z GT '96 do Legacy I? Można?


viperski

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje oko tak.

Nasze, dziadkowe fotele mocowane są na 5 śrub, a te nowsze imprezowe na 4. Te 4 trafiają w 4 z 5 Legacowych, więc problemu nie ma.

 

Ja mam u siebie założone z WRXa z 2006 lub 2007 roku.

 

Przed przykręceniem sprawdź czy zatrzask do pasów bezpieczeństwa (ten przy fotelu, po środku) jest kompatybilny z Twoimi pasami. Jeżeli nie jest, to wystarczy przekręcić same zatrzaski ze starych foteli do nowszych.

Warto sprawdzić to w praktyce, bo mi się wydawało, że są prawie identyczne i zabrakło tego prawie. Potem musiałem jeszcze raz wyciągać fotele, bo nie da się tego odkręcić w zamontowanym fotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele pasują. :icon_arrow:

Nasze, dziadkowe fotele mocowane są na 5 śrub, a te nowsze imprezowe na 4. Te 4 trafiają w 4 z 5 Legacowych, więc problemu nie ma.

 

Jedynie trzeba przełożyć zatrzaski pasów.

 

No i pamiętać o tym, że chwytanie dźwigni ręcznego będzie trudniejsze (jeśli oryginalna) - robi sie ciasno przy tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kupiłem do swojego dziada fotele z STI 93 z Japończyka. Myślałem że z Anglika ale podczas prania ich tapicerki wypadła na podłogę moneta, która okazała się być japońskim Jenem :)

Fajnie wyglądają, super się siedzi, haft STI dodaje uroku, tyle że fotel kierowcy jest z kilka cm wyższy niż pasażera.

Po stronie pasażera siedzi się świetnie, głęboko i nisko, a za kierownicą jak na taborecie, sporo wyżej siedzę niż na seryjnym fotelu z Legacy.

 

Co poradzicie?

Czy można jakoś zdjąć ten fotel kierowcy z jego "podwozia" i spróbować założyć podwozie z fotela z legacy - z regulacją wysokości?

Albo ew jakoś zamienić lewy fotel z prawym?

 

EDIT: dobra, już wszystko wiem. Fotele, choć takie same miały różne podwozia. Lewy fotel miał jakby wyższe stopki mocujące go do podłogi. Nie przerabiane a oryginalne, o 3cm wyższe. Przełożyłem podwozie z fotela oryginalnego i po problemie.

Edytowane przez viperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...