Jump to content

mały odprysk w przedniej szybie...

drZ
 Share

Recommended Posts

Macie jakieś miejsce w Warszawie gdzie jakiś fachman wypełni/zalepi/zabezpieczy mały odprysk po kamieniu na przedniej szybie tak żeby się nie powiększył?

nie chciałbym zmieniać oryginalnej szyby... :(

Jest świetny i sprawdzony warsztat PILKINGTONA na Połczyńskiej po lewej stronie niedaleko przed skrętem w prawo w Lazurową. Bardzo miła i fachowa obsługa.

Jest świetny i sprawdzony warsztat PILKINGTONA na Połczyńskiej po lewej stronie niedaleko przed skrętem w prawo w Lazurową. Bardzo miła i fachowa obsługa.

ten- http://auto-glass.waw.pl/ ?

dzięki, będę musiał się tam udać :)

Edited by drZ

Nie zwlekaj z naprawą - im szybciej tym efekt kosmetyczny bedzie lepszy (ślad po naprawie mniej widoczny), tez tak kiedys miałem i pracownik warsztatu wyraził swoje niezadowolenie, że przyjechałem dopiero po kilku dniach od powstania odprysku ...

ja też sie wybierałem na zalepienie i...podczas jazdy po równej drodze poszedł pająk przez szybe i trzeba było nową ...

Dzięki za infosy :)

Niestety nie tak łatwo z terminami i umówiłem się dopiero na środę... mam nadzieję, że wytrzyma! :th_dash:

Dzięki za infosy :)

Niestety nie tak łatwo z terminami i umówiłem się dopiero na środę... mam nadzieję, że wytrzyma! :th_dash:

jak sie powtórzy ,tfu tfu i odpukac . To pisz na PW i zrobie bez terminów :D