Skocz do zawartości

mały odprysk w przedniej szybie...


drZ

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś miejsce w Warszawie gdzie jakiś fachman wypełni/zalepi/zabezpieczy mały odprysk po kamieniu na przedniej szybie tak żeby się nie powiększył?

 

nie chciałbym zmieniać oryginalnej szyby... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetny i sprawdzony warsztat PILKINGTONA na Połczyńskiej po lewej stronie niedaleko przed skrętem w prawo w Lazurową. Bardzo miła i fachowa obsługa.

 

ten- http://auto-glass.waw.pl/ ?

 

 

dzięki, będę musiał się tam udać :)

Edytowane przez drZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwlekaj z naprawą - im szybciej tym efekt kosmetyczny bedzie lepszy (ślad po naprawie mniej widoczny), tez tak kiedys miałem i pracownik warsztatu wyraził swoje niezadowolenie, że przyjechałem dopiero po kilku dniach od powstania odprysku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za infosy :)

 

Niestety nie tak łatwo z terminami i umówiłem się dopiero na środę... mam nadzieję, że wytrzyma! :th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
W dniu 24.07.2022 o 22:34, lutek34 napisał:

Panowie nie wiem skąd pojawił się u mnie malutki odprysk na przedniej szybie i pytanie do Was, ktoś stosował te zestawy do samodzielnej naprawy z powodzeniem? Jeśli tak, to który dokładnie?

Ja używałem, był odprysk i taki mały pajączek się zrobił, wszystko na zewnętrznej części szyby. Kupiłem zestaw K2 glass doctor, nie usunął go całkowicie. Ale zmniejszył na tyle że prawie tego nie widać.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2022 o 22:34, lutek34 napisał:

Panowie nie wiem skąd pojawił się u mnie malutki odprysk na przedniej szybie i pytanie do Was, ktoś stosował te zestawy do samodzielnej naprawy z powodzeniem? Jeśli tak, to który dokładnie?

 

Mało prawdopodobne żebyś samemu zrobił to lepiej niż ktoś kto robi to kilka razy codziennie ;). Dwa lata temu (w innym aucie) miałem podobnie. Fachowiec przyjechał do mnie, naprawił, skasował niewiele i mam spokój do dzisiaj. Naprawdę, moim zdaniem, nie warto próbować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...