Skocz do zawartości

Gruzja, sierpień 2013 - czy ktoś chętny?


szczur75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może dla Ciebie taka trasa to tylko tranzyt. Dla mnie sama droga jest celem. Każdy ma swoje hobby... ;)

 

Kolego, to pojechałeś mi po czułym punkcie... :( to właśnie przemierzanie dróg jest dla mnie wyzwaniem, z czym nie do końca się zgadza moja Rodzina, ale w znacznej mierze dzielnie to znosi, a przynajmniej ja tak uważam :) Zdarza mi się w roku być na szlaku kilkadziesiąt tysięcy km na szlaku. Jedną z moich zasad, to inna droga w tą, a inna z powrotem. Jadąc przez Ukrainę i Rosję jesteś skazany w znacznej mierze w obie strony jechać tak samo, albo przynajmniej bardzo podobnymi drogami. Ponadto, jak Cię zrozumiałem, chodziło Ci o to, żeby jak najwięcej zobaczyć w Gruzji... W moim propozycji kółka dookoła Morza Czarnego, przynajmniej w Gruzji nie będziesz jeździł w te i z powrotem. Wiem, oczywiście powiesz, że w Gruzji (bo byś tak chciał - jak każdy), że pojedziesz tak, a wrócisz inaczej, ale jest to praktycznie niewykonalne, zarówno ze względu na normy czasowe, jakie sobie narzuciłeś, jak na miejscowe realia, typu wjazd i wyjazd do Rosji. W każdym razie życzę powodzenia.

Edytowane przez Tiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to pojechałeś mi po czułym punkcie... :(

 

No cóż? Takie było zamierzenie. ;)

 

Ponadto, jak Cię zrozumiałem, chodziło Ci o to, żeby jak najwięcej zobaczyć w Gruzji...

 

Tego się nie da w tak krótkim czasie.

 

W moim propozycji kółka dookoła Morza Czarnego, przynajmniej w Gruzji nie będziesz jeździł w te i z powrotem

 

Zrozumiałe, ale z powodu takiej a nie innej trasy dojazdowej (Rosja) zmuszam się niejako do zrobienia pętki lub choćby pętelki po Gruzji.

 

Wiem, oczywiście powiesz, że w Gruzji (bo byś tak chciał - jak każdy), że pojedziesz tak, a wrócisz inaczej, ale jest to praktycznie niewykonalne, zarówno ze względu na normy czasowe, jakie sobie narzuciłeś, jak na miejscowe realia, typu wjazd i wyjazd do Rosji.

 

Nie powiem, i to nie na przekór Tobie, ale ze względów oczywistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to pojechałeś mi po czułym punkcie... :(

 

No cóż? Takie było zamierzenie. ;)

 

Ponadto, jak Cię zrozumiałem, chodziło Ci o to, żeby jak najwięcej zobaczyć w Gruzji...

 

Tego się nie da w tak krótkim czasie.

 

W moim propozycji kółka dookoła Morza Czarnego, przynajmniej w Gruzji nie będziesz jeździł w te i z powrotem

 

Zrozumiałe, ale z powodu takiej a nie innej trasy dojazdowej (Rosja) zmuszam się niejako do zrobienia pętki lub choćby pętelki po Gruzji.

 

Wiem, oczywiście powiesz, że w Gruzji (bo byś tak chciał - jak każdy), że pojedziesz tak, a wrócisz inaczej, ale jest to praktycznie niewykonalne, zarówno ze względu na normy czasowe, jakie sobie narzuciłeś, jak na miejscowe realia, typu wjazd i wyjazd do Rosji.

 

Nie powiem, i to nie na przekór Tobie, ale ze względów oczywistych.

 

odpowiedziałeś chyba na wszystko, tylko nie na to:

 

"W każdym razie życzę powodzenia." a było szczere!

 

w każdym razie gratuluje super pomysłu z Gruzją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...