Skocz do zawartości

Kabel do komputera Imprezy MY96


dec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukałem na forum ale wszędzie jest jakoś pokrętnie napisane albo nie pasuje do mojego auta. Potrzebuję kabel do komputera Imprezy '96 przedliftowej. Nie chcę bulić 50zł za każdorazowe podłączenie w zakładzie ;( Raz tylko to zrobiłem i gość pamiętam potrzebował jakiejś nietypowej wtyczki bo ta "zwykła" nie podeszła. Co konkretnie mam kupić i pod jaki program podpiąć żeby rzeczywiście mi to śmigało? Aha i gdzie właściwie znajduje się wejście do kompa w aucie, bo się nawet nie przyjrzałem ;C

Edytowane przez dec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie w plątaninie innych kabli centralnie pod kierownicą na dole? Bo toto widizlaem ale myslalem ze to cos innego od auta ;p podaj jak mozesz na pw jakies linki na alledrogo do kabli i przejciowki bo nie moge znalezc ;c

 

Takie w plątaninie innych kabli centralnie pod kierownicą na dole? Bo toto widizlaem ale myslalem ze to cos innego od auta ;p podaj jak mozesz na pw jakies linki na alledrogo do kabli i przejciowki bo nie moge znalezc ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie dzialalo?

 

Prosta odpowiedź - nie. Odpowiedź nieco trudniejsza - być może, jak znajdziesz działający soft (ecuExplorer czy FreeSSM nie wydają się działającymi programami dla klasyków). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...