Skocz do zawartości

problem ze zmieniarką CD- pomocy


lukciosti

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze wie gdzie jest dobrze zaopatrzony sklep z czesciami do odtwarzaczy cd i zmieniarek samochodowych? mam problem z fabryczna zmieniarka subaru na 6 plyt i nie moge dostac do niej zadnych czesci. w salonie pewnie tylko calosc maja...

i mam jeszcze pytanie czy wnetrze zmieniarek ze starszych modeli np. 2001 oczywiscie tez na 6 CD jest to samo. czy japonce wkladaja juz calkiem cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie dzieje sie z ta zmieniarka? Audio do Subaru robi ogolnie Matsushita (firma matka przykladowo dla Panasonica), dostarczaja oni sprzet rozniez dla Toyoty i pewnie kilku innych producentow samochodow. Podejrzewam ze wiele czesci mechanicznych powinno byc zamienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam jeszcze pytanie czy wnetrze zmieniarek ze starszych modeli np. 2001 oczywiscie tez na 6 CD jest to samo. czy japonce wkladaja juz calkiem cos innego?

 

w moim Legasiu MY96 tez na 6CD

 

EDIT-> zle odczytalem pytanie :-) mam zmieniarke Pioneer, ale nie recze, ze byla seryjnie wsadzona, wiec raczej nie pomoge w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie dzieje sie z ta zmieniarka? Audio do Subaru robi ogolnie Matsushita (firma matka przykladowo dla Panasonica), dostarczaja oni sprzet rozniez dla Toyoty i pewnie kilku innych producentow samochodow. Podejrzewam ze wiele czesci mechanicznych powinno byc zamienne.

 

konkretnie to tryby ktore odpowiadaja za przesuwanie plyt sie rozlecialy... niegdzie nie moge tego znalezc.

KUBA a czy orientujesz sie moze czy w starszych modelach subaru w radiach firmy Matsushita z zmieniarkami na 6 CD wnetrze bedzie podobne? bo chyba najlatwiej bedzie mi kupic cos takiego na ebay i wyjac co potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...