Jump to content

Konwój do ślubu Konstancin (Mazowieckie) 01.06.2013

huma
 Share

Recommended Posts

Witam. Z okazji ślubu mojego przyjaciela chcę mu zrobić niespodziankę składającą się z konwoju subaraków :) ślub rozpoczyna się o godzinie 16.30 w kościele przy ulicy Środkowej 15 w Konstancinie-Jeziorna. Może dodatkową argumentem za obecnością będzie informacja, że staram się również o obecność zajawkowiczów amerykańskiej motoryzacji z forum pickupów jak i jednośladów (aktywni forumowicze i moi znajomi są tam zapisani). Jeśli mój plan doszedł by do skutku wynikiem będzie mega konwój składający się z wielu uczestników :) Prosił bym o potwierdzenie obecności na priv bądź tutaj tym, którzy się zdecydują pojawić :) W razie jakiś niejasności również proszę pisać. Pozdrawiam

Na innych forach też jest już informacja wrzucona przez czynnych użytkowników :) Właśnie data jest taka, że pokrywa się z innymi spotami bądź wydarzeniami, przez które może być słabo bądź porażka totalna ;/ Niestety też nie mogłem wcześniej zamieścić informacji ze względu na częste delegacje. Ale może jakimś cudem uzbiera się nas jakaś liczba ? :) Nie ma nikogo chętnego ? :)

Zaczynam wątpić w powodzenie tej "misji" Poczekam do piątku jak nikt się nie zgłosi to temat będzie do zamknięcia ;/ Z tego co słyszałem od znajomych na chwilę obecną podobna sytuacja jest na innych forach. Ślub pokrywa się w dacie z zlotami albo wypadami na offroad ;/

Edited by huma