Skocz do zawartości

Konwój do ślubu Konstancin (Mazowieckie) 01.06.2013


huma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z okazji ślubu mojego przyjaciela chcę mu zrobić niespodziankę składającą się z konwoju subaraków :) ślub rozpoczyna się o godzinie 16.30 w kościele przy ulicy Środkowej 15 w Konstancinie-Jeziorna. Może dodatkową argumentem za obecnością będzie informacja, że staram się również o obecność zajawkowiczów amerykańskiej motoryzacji z forum pickupów jak i jednośladów (aktywni forumowicze i moi znajomi są tam zapisani). Jeśli mój plan doszedł by do skutku wynikiem będzie mega konwój składający się z wielu uczestników :) Prosił bym o potwierdzenie obecności na priv bądź tutaj tym, którzy się zdecydują pojawić :) W razie jakiś niejasności również proszę pisać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach też jest już informacja wrzucona przez czynnych użytkowników :) Właśnie data jest taka, że pokrywa się z innymi spotami bądź wydarzeniami, przez które może być słabo bądź porażka totalna ;/ Niestety też nie mogłem wcześniej zamieścić informacji ze względu na częste delegacje. Ale może jakimś cudem uzbiera się nas jakaś liczba ? :) Nie ma nikogo chętnego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam wątpić w powodzenie tej "misji" Poczekam do piątku jak nikt się nie zgłosi to temat będzie do zamknięcia ;/ Z tego co słyszałem od znajomych na chwilę obecną podobna sytuacja jest na innych forach. Ślub pokrywa się w dacie z zlotami albo wypadami na offroad ;/

Edytowane przez huma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...