Skocz do zawartości

Legacy 2007 po faceliftingu


Greg_2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ale obecnie w tych najfajniejszych modelach jest :(

Za skórą też nie przepadam, ma jednak ona swoje zalety, ta w Legacy nie jest zła, nie jeździ sie po niej jak czasem bywa. Jeśli ceną nie obciąża zbytnio auta to czemu nie. Jednak "dopłata" rzędu 9 tys to jednak przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie Legac kombi ze skora (fotele + kierownica, galki i boczki), czujnikiem cofania, czujnikiem deszczu, pelna elektryka, autom klima, tempomatem wychodzi 118 tys ;)

 

Ten premium, tak?

 

TJ - jak jest z jazdami testowymi Legacem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ - jak jest z jazdami testowymi Legacem?

 

Legacy udostepniany jest tylko klientom, ktorzy juz posiadali conajmniej Impreze WRX badz ktorych umiejetnosci kierowania sa znane sprzedawcy ;)

 

Serio, to nie ma raczej problemu. Mamy jednego zarejestrowanego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat klima dwustrefowa to jest cos takiego, przy czym nie robia roznicy na jaki kontynent ma trafic :) Podobnie jak elektrycznie regulowany fotel z funkcja pamieci i takie tam.

 

Mysle ze wrecz europejski rynek tego wymagal.

Po pierwsze - szok! TJ potwierdza niedoskonałości dotychczasowego Legacy. Hosanna!

Po drugie - dwustrefowa klimatyzacja jest w US w Legacy/OBK od jakiegoś czasu już ('03?). I duuuużo lepsze audio.

Chyba, że chodzi tylko o modele "made in Japan".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że tryb ekonomiczny nazwano "Intelligent"...

 

Ponoć Japończycy są pracowici i nie mają czasu na rozrywkę - jak widać, nie mając na nią czasu poza pracą, lubią sobie czasem pożartować w pracy... :)

 

Dla mnie ten tryb ekonomiczny można by nazwać inaczej. Na przykład:

"Old fart"

"Ex-opel-owner"

"Don't try to register at forum.subaru.pl"

 

czy jakoś tak :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że tryb ekonomiczny nazwano "Intelligent"...

 

Ponoć Japończycy są pracowici i nie mają czasu na rozrywkę - jak widać, nie mając na nią czasu poza pracą, lubią sobie czasem pożartować w pracy... :)

 

Dla mnie ten tryb ekonomiczny można by nazwać inaczej. Na przykład:

"Old fart"

"Ex-opel-owner"

"Don't try to register at forum.subaru.pl"

 

czy jakoś tak :mrgreen:.

 

A ten najwyższy tryb;

"I'm God"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zgadzam sie z WiS-em: podejrzana liczba gadzetow. To pokretlo od ustawiania trybu pracy zawieszenia...

te pokrętło służy do ustawienia programu pracy silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie Legac kombi ze skora (fotele + kierownica, galki i boczki), czujnikiem cofania, czujnikiem deszczu, pelna elektryka, autom klima, tempomatem wychodzi 118 tys ;)

szklany dach i mega wypaśna chromowana i podświetlana listwa progowa (118,5 tyś :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsza uwaga: czy inżynierowie Subaru przypadkiem nie próbują obrazić swoich klientów? Bo ja to rozumiem tak - albo jesteś Inteligent, albo tępy Sport :D

 

Niemniej jednak chciałbym coś takiego do mojego Legasia! To małe pokrętło i nowy wyświetlacz radia i klimy. Reszta może zostać - szczególnie piękne czerwonookie zegary! Na Japońskiej stronie Subaru widać, że nowa nawigacja udostępnia część ekranu (a pewnie też i cały) do oglądania filmów z DVD. Moja piękniejsza połowa pewnie by się ucieszyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się prawie żaden samochód po liftingu nie podoba. Jakieś takie przekombinowane zawsze są... Przepraszam za przykład, ale jak wygląda pug 307 z na siłę dodanym przodem a la 407 i 207... ? Przypudrowana kupa. /Sorry za słowo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...