Skocz do zawartości

Legacy 2007 po faceliftingu


Greg_2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamiast WRX będzie WRD :mrgreen:.

 

Ale Impreza z dwustukonnym dieslem... No, no... Mogło być ciekawie 8).

 

Do tego wysoki moment i niskie spalanie... :roll:

 

 

 

 

 

I dźwięk traktora, który kończy rozważania na temat sensowności kupowania diesla do imprezy :twisted::D.

 

Chociaż co do forestera i legacy - czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore firmy nawet robia juz sportowe uklady wydechowe do diesla

 

Fabia RS, która miałem kiedyś okazję testować, miała jakiś nieseryjny wydech (nie wiem niestety jakiej firmy, ale mogę spytać, jakby co). Że to diesel, i to w dodatku na pompowtryskiwaczach (chyba... :roll: ) - słychać było tylko z zewnątrz, gdy pracował na wolnych obrotach.

Przy ostrzejszym użyciu - zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz - gdybym nie wiedział, ki diabeł, to pewnie bym nie rozpoznał... A ucho mam dość czułe, na klekot zwłaszcza. Co więcej... ten dość basowy warkot, który autko z siebie dobywało, był nawet (wstyd się przyznać) miły i apetyczny.

 

Więc może i w "dyzlosubaru" da radę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrrrr tyle razy bylo mowione ze TDI Subaru bedzie bokserem :evil: I ze bedzie mial poj 2.0 i bedzie bazowac na istniejacych jednostkach benzynowych. Moc ok 150-170KM i norma EURO4 spelniona bez wykorzystania filtra czasteczek stalych. Mowiono o tym juz oficjalnie na wystawie w Genewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrrrr tyle razy bylo mowione ze TDI Subaru bedzie bokserem :evil: I ze bedzie mial poj 2.0 i bedzie bazowac na istniejacych jednostkach benzynowych. Moc ok 150-170KM i norma EURO4 spelniona bez wykorzystania filtra czasteczek stalych. Mowiono o tym juz oficjalnie na wystawie w Genewie.

Junior, coś się taki narwowy zrobił :wink:

Masz wprawdzie rację, że już o tym na forum: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=105165

ale powtórzyć nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Moc ok 150-170KM...

 

mało :? avensis 2,2D-4D 177KM i 400Nm :shock:

 

Czemu mało? tyle samo. Toyota ma 150 lub 170 koni zależnie od wersji a TJ podaje chyba orintacyjny przedział. Sprawa kolejna jesli miałby ładny dźwięk i i był super żywotny przy niskim zużyciu paliwa to jak dla mnie mógłby mieć choćby 110 koni i byłbym bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...