Skocz do zawartości

Stuki w przednim zawieszeniu


maro15551

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie doradzcie coś bo nie wiem już gdzie szukać tej usterki, przy przejazdach przez policjanta albo przez małe ale dość głębokie dziury coś tłucze , wydaje

mi się że najbardziej odczuwalne jest na polnej drodze gdzie jest tak zwana tarka czyli takie małe garby na jakimś odcinku wtedy tłucze najbardziej. Dzieje się to

już od pewnego czasu . Byłem na przeglądzie i kolesia poprosiłem żeby go dokładnie sprawdził i nic, powiedział że zawieszenie jak nowe. Byłem też na warsztacie u

znajomego i też nic nie znalazł. Głuche stuki dochodzą gdzieś z okolic przedniego amortyzatora ale w sumie to ciężko określić dokładnie z kąd.

Edytowane przez maro15551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nakrętkę mocującą amortyzator od góry. Miałem przypadek że coś stukało, zawieszenie w stanie idealnym, a okazało się że jakimś cudem poluzowała się nakrętka amortyzatora.

Edytowane przez szamann1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden test ;) Sprawdź czy przy lekko wciśniętym pedale hamulca te stuki są też słyszalne. Ja też walczyłem z podobnym objawem i dopiero ogarnięty mechanik wpadł, że to prowadnice w hamulcach :rolleyes:

Witam. Mam ten sam problem i napewno to lataja mi klocki. Jaka jest na to rada- nowe klocki czy jakis alternatywny sposob?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...