Jump to content

zawieszajacy sie prawy kierunkowskaz

Vader
 Share

Recommended Posts

witam. jak w temacie od 2 dni mam problem z prawym kierunkiem.(zawiesza sie i caly czas swieci. nawet po wlaczeniu kierunku w lewo,lewy miga a prawy caly czas scieci) problem wystepuje tylko przy wlaczonych swiatlach. gdy wylacze swiatla problem znika kierunki oba chodza wzorowo. gdzie szukac??? legacy 2.5 2001 rok

Witam,

ja zacząłbym od sprawdzenia instalacji w okolicy żarówek (nie ruszałeś nic ostatnio?) a jak nie to to przełącznik zespolony. Generalnie wygląda na zwarcie między pozycyjnym (ew mijania bo nie napisałeś z jakimi światłami się świeci) a kierunkowskazem.

Pozdrawiam.

Kuba

ostatnio musialem przejechać przez pole takie dosyć zarosniete i urwalem kawałek osłony silnika tej plastikowej. Pozatym nic nie było ruszane w aucie. Zwarcie jest jak włącze światła nawet w pierwsza pozycję tzn pozycyjne chyba czeka mnie elektryk

ostatnio musialem przejechać przez pole takie dosyć zarosniete i urwalem kawałek osłony silnika tej plastikowej. Pozatym nic nie było ruszane w aucie. Zwarcie jest jak włącze światła nawet w pierwsza pozycję tzn pozycyjne chyba czeka mnie elektryk

to przełącznik zespolony

To jako pierwsza opcja.

Sprawdź połączenia masowe w okolicy świateł - to druga opcja. W subaru światła sterowane są "-", więc może coś tam nie gra (w światłach "+" jest na stałe, "-" pojawia się dla drogowych bądź mijania). Nie sprawdzałem, jak to wygląda dla migaczy.

• 2 weeks later...