Skocz do zawartości

zawieszajacy sie prawy kierunkowskaz


Vader

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jak w temacie od 2 dni mam problem z prawym kierunkiem.(zawiesza sie i caly czas swieci. nawet po wlaczeniu kierunku w lewo,lewy miga a prawy caly czas scieci) problem wystepuje tylko przy wlaczonych swiatlach. gdy wylacze swiatla problem znika kierunki oba chodza wzorowo. gdzie szukac??? legacy 2.5 2001 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja zacząłbym od sprawdzenia instalacji w okolicy żarówek (nie ruszałeś nic ostatnio?) a jak nie to to przełącznik zespolony. Generalnie wygląda na zwarcie między pozycyjnym (ew mijania bo nie napisałeś z jakimi światłami się świeci) a kierunkowskazem.

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio musialem przejechać przez pole takie dosyć zarosniete i urwalem kawałek osłony silnika tej plastikowej. Pozatym nic nie było ruszane w aucie. Zwarcie jest jak włącze światła nawet w pierwsza pozycję tzn pozycyjne chyba czeka mnie elektryk

 

ostatnio musialem przejechać przez pole takie dosyć zarosniete i urwalem kawałek osłony silnika tej plastikowej. Pozatym nic nie było ruszane w aucie. Zwarcie jest jak włącze światła nawet w pierwsza pozycję tzn pozycyjne chyba czeka mnie elektryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przełącznik zespolony

To jako pierwsza opcja.

Sprawdź połączenia masowe w okolicy świateł - to druga opcja. W subaru światła sterowane są "-", więc może coś tam nie gra (w światłach "+" jest na stałe, "-" pojawia się dla drogowych bądź mijania). Nie sprawdzałem, jak to wygląda dla migaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...