Skocz do zawartości

Regulacja zamka maski


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, odbojniki są na styk jak juz się zamknie w takim sensie, na tym pierwszym ząbku, na którym zostaje jak się pociągnie linkę jest już luźno... no nic, jutro zdejmę grill to zobacze dokładnie co tam się dzieje...

 

A to ciekawe, dzisiaj rano chciałem sprawdzić jeszcze raz odbojniki za radą eddiego, no i maska się naprawiła. Zamyka się bez problemu jak zawsze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A to ciekawe, dzisiaj rano chciałem sprawdzić jeszcze raz odbojniki za radą eddiego, no i maska się naprawiła. Zamyka się bez problemu jak zawsze :rolleyes:

moze cos sie zacielo w samym zamku?

 

mialem podobna sytuacje z niezamykajaca sie maska Beki, tylko zima... nad zamkiem jest cos w rodzaju gumowego "odbojnika", ktory na srogim mrozie jakby zwiekszyl sie / rozlazl sie... i maska nijak nie chciala sie zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cholera wie. Zamek chodzi ciężko ale płynnie. Sprężyna jest zaciupana brudem, ale to nie powinno mieć wpływu, tak czy inaczej ja wyczyszczę.

Też myślałem że to związek z temperatura ma, ale jakoś specjalnie się wczoraj nie nagrzał, ot zwykłe stanie w korkach w drodze z pracy....

Chyba trzeba dla bezpieczeństwa zainwestować w siłowniki gazowe do maski :biglol: w razie otwarcia przynajmniej kurnika nie połamie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pamiętam twoje przygody stąd obawy :)

Ale póki co zamek trzyma... jutro biorę się w końcu za serwis olejowy to zdejmę grill i zobaczę co tam może nie pasować. Najwyżej w przyszłym tygodniu po pracy do niego wstąpię.

A my to się musimy w końcu spiknąć :) bo już się umawiamy od stycznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...