Skocz do zawartości

tarcza sprzegla


Abraham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktos sie wie czy tarcza sprzegla w Subaru 2000 poj 99' jest bez tzw sprezyn.?

Dzisiaj bylem w JC i chcialem zakupic do tego modelu tarcze 150 PLN. Ale jak kupilem i porownalem do tego co ja mam to okazalo sie ze u mnie nei ma sprezyn? Czy to mozliwe czy moze poprzedni wlasciciel zalozyl bez sprezyn???

 

 

Pozd

Abraham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos sie wie czy tarcza sprzegla w Subaru 2000 poj 99' jest bez tzw sprezyn.?

Dzisiaj bylem w JC i chcialem zakupic do tego modelu tarcze 150 PLN. Ale jak kupilem i porownalem do tego co ja mam to okazalo sie ze u mnie nei ma sprezyn? Czy to mozliwe czy moze poprzedni wlasciciel zalozyl bez sprezyn???

 

To troche dziwne. Moze chcial zalozyc cos maksymalnie taniego, bo w seryjnym aucie bra tlumikow nic nie daje (poza zmniejszeniem komfortu zmiany biegow). Czujesz duza roznice na nowej tarczy?

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bylem na urlopie..

Sprzeglo dziala jak nowka sztuka. Niestety okazalo sie ze tarcza jest bez sprezyn. Sprezyny sa w kole.

Musialem oddac z powrotem tarcze zakupiona do JC.

Pojechalem na ul. Skoczylasa i nalozyli mi nowa warstwe okladzin. Jestem zdumiony jaka jest roznica. Normalnie jak w prawdziwym japonczyku :) Dziecko mogloby teraz wcisnac pedal sprzegla i wlaczyc bieg. Chodzi leciutko i nic a nic sie nie slizga.

 

KOszt nalozenia okladzin 80 PLN:). Bardzo polecam:)

 

Pozdrawiam

Abraham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...