Skocz do zawartości

panel klimatyzacji i radio w wersji USA


peppo68

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Trepci w wersji USA (rocznik 2008) i mam pytanie. Czy jeśli wymienię panel sterowania klimatyzacją i audio na wersję europejską to zmienią się "faranhajty" na "celsjusze" a radio nagle zacznie widzieć europejskie długości fal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Trepci w wersji USA (rocznik 2008) i mam pytanie. Czy jeśli wymienię panel sterowania klimatyzacją i audio na wersję europejską to zmienią się "faranhajty" na "celsjusze" a radio nagle zacznie widzieć europejskie długości fal?

z radiem raczej nic nie wskorasz, natomiast mile i faranhajty mozna zamienic na km i C (bez wymiany panelu)

poszukaj w necie firm, ktore tym sie zajmuja - albo moze ktos z Forum podpowie, gdzie w Bialymstoku to mozna zalatwic (a jak nie, to podskoczysz do nas na Litwe :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdeczka, domyślam się, że dobrzy fachowcy potrafią zrobić cuda i poprzestawiać wszystko za odpowiednią kwotę ale czuję, że nie zrobią tego poniżej 200-300 PLN. Mam okazję kupić panel AC/audio od europejczyka za 200 PLN (dwieście) i będę wdzięczny jeśli ktoś odpowie na pytanie czy KWARC od radia jest w panelu czy też gdzieś poza panelem sterującym? Drugie pytanie: czy "coś" co jest odpowiedzialne za wyświetlanie "faranhajtów" lub "celsjuszy" jest w panelu czy też gdzieś poza panelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Pytanie czy jak zamienię radio US które mam aktualnie na radio EU to bedzie funkcjonować z panelem klimatyzacji który pozostanie US i czy wogóle będzie działać?

Jeden gość od elektroniki mówi że nie ma problemu i radio będzie działać  a drugi oczywiście że nie ma opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jestem po zamianie radia US na EU i niestety nie wszystko działa jak powinno. Po pierwsze gniazdo 16 pin występujące w US w wersji EU jest 20 pinowe, jest tam tylko wpięte sterowanie radia z kierownicy, w wersji EU może jest jeszcze coś dołożone dlatego zmienili ilość pinów ale jeszcze tego nie wiem. Druga rzecz która nie działa to wyświetlanie na monitorze informacji o stacji radiowej oraz RDS oczywiscie jeżeli jest, tak jakby nie był podawany sygnał z radia na wyświetlacz może wystarczy zamiana pinów. Cała reszta działa i jest ok. Panel od klimy działa i wyświetla temperaturę w farenhaitach i po podpięciu panela od wersji EU  też więc pewnie aby to zmienić trzeba się dostać do jakiegoś sterownika. Gdyby miał ktoś schemat od radia panasonic w wersji EU i US będę wdzięczny za pomoc. Walczę dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...