Jump to content

Zgubiłam obroty w Justy 1.3 :(

koszmarek
 Share

Recommended Posts

W zeszłym tygodniu pojawił mi się pewien kłopot z moją śliwką. Jechałam sobie do pracy i w pewnym momencie zgubił obroty :( Generalnie ja mu w pedał gazu a on nic. Musiałam go zgasić, poczekać chwilkę (telefon do chłopa) odpaliłam i dojechałam spokojnie. Potem wracałam do domu, w połowie drogi zaistniało to samo. Tylko już odpalanie nie pomagało, jechał kilka metrów i znów to samo. Tak się zachowywał jak żaba, szarpał.

W tym dniu kiedy to się działo było całkiem ciepło. Od tego dnia do dzisiaj jest jak ręką odjął, były dni chłodniejsze. Teraz czekam na zarejestrowanie, bo świeżo po kupnie jest(miał czasowe tablice do niedzieli). Nastraszyli mnie, że to jest czujnik położenia przepustnicy i tylko w ASO i bardzo bolesne jest przy płaceniu :(

A, paliwo było, wszystko inne działało bez problemu, silnik nie przegrzał się.

Samochód z 98 roku. 1.3 silniczek

Ratunku :(

Edited by koszmarek

Najgorsze jest diagnozowanie usterki która była ale już jej nie ma. Jak dla mnie to mogły być problemy w wtryskiwaczem... możliwe że pada. Ale to tylko domysły.

w justy sa dwie pompy paliwa w zbiorniku.. własciwa cisnieniowa i przelewowa. Może przelewowa pada i nie dolewa na lewą stronę zbiornika paliwa.?

• 3 weeks later...