Skocz do zawartości

Dzień Dawcy Szpiku podczas X Zlotu Plejad Subaru 2013!!


Albi

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

 

 

 

razem z DKMS i we współpracy z SIP, podczas Naszego wspólnego świętowania okrągłej rocznicy Plejad, będziemy mogli pokazać czym jest rodzina Subaru!!! :)

 

Po raz kolejny będzie okazja udowodnić, że to rodzina na którą zawsze można liczyć! :)

 

Wraz z fundacją liczymy na Wasze zaangażowanie i poparcie podczas NASZEGO Dnia Dawcy Szpiku.

Od Was zależy czy pokażemy się od najlepszej strony :)

 

Zróbmy to, aby pozostawić po Plejadach coś więcej niż tylko wspaniałe wspomnienia i zdjęcia! :)

 

Dołączcie do wydarzenia również na FB:

 

https://www.facebook...88532941281066/

 

 

W dniu rejestracji 30.05 w godzinach 14-18 będzie można podejść do wyznaczonego prze SIP punktu, który będzie znajdował się w Biurze Zlotu i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy i zarejestrować się w bazie :)

Bardzo prosto i bez igieł, pobrany będzie tylko wymaz z policzka, więc ręce będą sprawne do rywalizacji ;)

 

Panowie nie mają się czego obawiać ;)

 

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zapraszam do kontaktu z fundacja: www.dkms.pl lub 22 331 01 47.

Można również pisać do mnie na PW, postaram się pomóc :)

 

 

Jeśli ktoś chciałby się zarejestrować, a nie będzie na Plejadach, zawsze może to zrobić drogą pocztową, tutaj również informację można uzyskać na stronie i tam zamówić pakiet rejestracyjny.

 

Do osób mieszkających/przebywających w Warszawie mogę dojechać w przyszłym tyg. przed Plejadami :)

 

Uczestnicy Zlotu na dniach otrzymają również informację o tym wydarzeniu z SIP :)

Edytowane przez Albi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, co jest, ja już się umówiłam na wymazy i inne takie tam, choć na Plejady nie mogę pojechać :(. Ale przy herbatce miłej i ciasteczku można mimochodem obślinić wacik :). Dawajcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy srodowa impreza dyskwalifikuje? Jeśli ńie to jestem z wami na Plejadach jeśli tak to zapisze sie na inny termin w wawie

 

Spokojnie ;)

 

kac nie dyskwalifikuje :biglol:

 

 

 

swoją drogą.... to pierwsze pytanie jakie zadaliśmy na szkoleniu :D

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybel ,krew możesz oddać2 tyg po zakończeniu kuracji antybiotykami :(

Tuz po leczeniu ,a tym bardziej w trakcie nie ma szans.

 

bardzo fajna akcja :)

Ja sam jestem od lat dawcą krwi jak i w rejestrze dkms i kazdemu to polecam :)

 

Lepiej sypiasz? :)

 

czy lepiej to nie wiem,ale fajnie jest mieć świadomośc,że ratuje sie zycie i jeszcze dostaje za to zestaw czekolad :D

Moze nadejdzie taki dzien,ze i mój szpik komus da nowe zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...