Skocz do zawartości

Miechów => Kolejne miejsce spotów forumowych i nie tylko


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy już wiedzą, Nasza Mamusia a mój Tatuś, intensywnie walczy o otwarcie nowego miejsca uciech, zwanego Pizzerią "No Problem" :shock: . Miejsc ma to w miejscowości o nazwie wymienionej już w temacie, czyli w Miechowie (40km od Krakowa w stronę Warszawy :twisted: ). Dokładny termin otwarcia jest jeszcze nie znany ale już niebawem. :mrgreen:

A ja dostałem zgodę na umieszczene pierwszch fotek na forumie z tego powodu 8) , że Mamcia nie ma dostępu do interneta (ach ta praca) :roll: . Więc czynię swoją powinność i fotki pakuję. Wiem co prawda, że ich jakość nie jest idealna, ale telefon to niestety nie to co by się chciało mieć zawsze przy sobie... :wink:

 

Więcej zdjęć będzie jak już pojadę tam z aparatem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś czuję, że to będzie dobra "spotownia"

No, tylko mieć nadziję, że tak faktycznie będzie... :twisted:

A lokal wygląda bardzo fajnie, więc tylo życzyć po otwarciu dużej ilości klientów

Dzięki w imieniu Mamci... :wink:

waldek z miotłą

dobre...

To nie miotła jeno mop... :P I całkiem nieźle mu szło śmiganie z nią.... "wirójący w seksie" wymięka... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[:
waldek z miotłą

dobre...

To nie miotła jeno mop... :P I całkiem nieźle mu szło śmiganie z nią.... "wirójący w seksie" wymięka... :twisted:

 

znaczy się miotła z mopem :lol:

 

"kolejne miejsce....i nie tylko"- hmm brzmi ciekawie..a co sie kryje pod tym nie tylko? 8)

 

rozumiem że robimy Matuli tam forumowy nalot wizytacyjno-inspekcyjny? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kolejne miejsce....i nie tylko"- hmm brzmi ciekawie..a co sie kryje pod tym nie tylko?
chodziło mi dokładnie o "i nie ylko fotumowych" :oops:

ale jak Monia masz jakiś plan to można pomyśleć... :P

a wizytajca....:?: dobrze rozumiesz... 8) jak się tylko ekipa poskleja... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten róż na ścianach jest inspirujący... 8)

 

A pluszowe kotary z dzyndzelkami też będą?

 

Trochę znam społeczność Miechowa i powiem tylko, że ten imidż lokalu może być ryzykowny. No, ale cóz, postęp wymaga ofiar :mrgreen:

 

Tak serio, to chyba wiem, gdzie się będę zatrzymywał na kawę po drodze do Kraka :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pluszowe kotary z dzyndzelkami też będą?

 

znaczy kutasikami- staropolszczyny mi się zachciało ;)

 

Trochę znam społeczność Miechowa i powiem tylko, że ten imidż lokalu może być ryzykowny. No, ale cóz, postęp wymaga ofiar :mrgreen:

 

lepiej trzymać kciuki by się udało :D

 

Tak serio, to chyba wiem, gdzie się będę zatrzymywał na kawę po drodze do Kraka :D .

 

jeśłi spełni isę twoja przepowiednia jako wernychory tego forum, to extremalne doznania gwarantowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jechać tylko od razu zapowiadam, że piechotom nie wracam... raz rozwalony nos mnie starczy... :wink: więc tym razem to ja się bym do kogoś dosiadł do autka... Tym bardziej, że mieszkam w miejscu którym TRZEBA przejechać wylatując z karakowa... Więc jak coś to bym się z kimś ustawił pod sip'em na 29 listopada bo mam tam 2 minuty drogi z domu i nazad też pod sip'em bo mam z tego miejsca tylko dwie godzinki do domu :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vertus..wydrukowalam sobie to co napisales...i teraz mam na pismie obietnice wizytacji w okolicach starej stolicy polaczonej z wychyl...uuugryzieniem malego co nieco.. :wink:

:mrgreen: dobra pilnuj mnie w tym temacie.zalozyny sie :?:

a jak plejady jedziesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek dwie godzinki? wydawało mi sięże max 5 minut, ale jak chcesz zapier... drogą przez zielonki do domku to spoko :mrgreen: ja za kierowcę mogę robić tylko u mnie to smoku nie wiem czy się zmieścisz, a nawet jeśli to i tak nikt więcej się nie wciśnie, no chyba że od Ciebie pojedziemy czymś inny :) myślę, że otwarcie tej knajpy to będzie okazja do spotu na miarę IV Zlotu Plejad :mrgreen:

 

edit: zdążył cwaniak podmienić 2 godziny na dwie minuty... zanim odpisały ludziska - skubaniec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek dwie godzinki? wydawało mi sięże max 5 minut, ale jak chcesz zapier... drogą przez zielonki do domku to spoko :mrgreen: ja za kierowcę mogę robić tylko u mnie to smoku nie wiem czy się zmieścisz, a nawet jeśli to i tak nikt więcej się nie wciśnie, no chyba że od Ciebie pojedziemy czymś inny :) myślę, że otwarcie tej knajpy to będzie okazja do spotu na miarę IV Zlotu Plejad :mrgreen:

 

edit: zdążył cwaniak podmienić 2 godziny na dwie minuty... zanim odpisały ludziska - skubaniec :twisted:

ja mysle ze plejady beda sie mogly zwinac po imprezie u ,,mamy,, :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...