Jump to content

Wydech WRX bugeye za głośny

ziarus007
 Share

Recommended Posts

Witam zmieniłem wydech w swoim bugeye na pełny przelot bez katalizatorów ale z końcową dużą puszką Scorpion i niestety jest za głośny :( i chyba sąsiedzi się troszkę wkurzają :biglol: wiec niestety trzeba go troszkę wyciszyć.

Ma ktoś może jakieś doświadczenie z tłumikami przelotowymi ?

post-11888-0-72134100-1368386612_thumb.jpg

jezeli tylna puszka, jak piszesz, jest duza, to jedynym sensownym wyjsciem jest zalozenie centralnej rury z rezonatorem... jezeli nie pomoze, to wtedy trzeba bedzie wymienic tylna puszka na cos innego

ja bym się sąsiadami nie przejmował przywykną ;)

Z tymi sąsiadami to żart ,ale troszkę wkurzające jest to podczas jazdy w trasie :(

ale mi chodzi o przelotowy centralny aby załozyc :)

też tak kiedyś chciałem kombinować, ale dowiedziałem się że to niewiele zmieni (z resztą, wywalenie ori centralnego też niewiele zmieniło, co potwierdziło tą opinie))

i zmieniłem końcowy na Prodrive ... i już jest OK.

też tak kiedyś chciałem kombinować, ale dowiedziałem się że to niewiele zmieni (z resztą, wywalenie ori centralnego też niewiele zmieniło, co potwierdziło tą opinie)) i zmieniłem końcowy na Prodrive ... i już jest OK.

Też myślałem aby założyć oryginalny center , ale nie wiem czy to cos pomoże bo mam strasznie gruby downpipe z szerokim kołnierzem, od turbo do drugiej sondy ma 10cm średnicy czyli prawie 4 cale