Jump to content

[Wawa] Kto ma ochotę na kebaba?

Azrael
 Share

Recommended Posts

Też bym wysokczył na "kebaba pokoju" ( :mrgreen: ), nawet mimo tego, że wieczorem generalnie nie jadam, a rano muszę wcześnie wstać na samolot, ale troszkę za późno pojawił się wątek :(.

Przemeq, kiedy wracasz?

Czwartek.

O, to np. czwartek byłby dobrym dniem. :) W piątek pewnie większość osób będzie się delektowac dłuższym weekendem, niektóre firmy dają wolne.

Hmm?

Aaaa... przyznaję się, że trochę nie w temacie jestem.

Mówcie sobie co chcecie, ale wizyty poprzedniego Papieża rejestrowałem, a tego obecnego... no cóż... :roll:

Jakbyś cześciej bywał w centrum to byś nie mógł nie zarejestrować. Z resztą wyraźnie w Cynie nie bywasz - tam teraz nawet dojazdu nie ma..... a wczoraj wywozili auta z centrum np. spod GUS, trzyba uważać. Ehhhhhh niemogę tego skomentowac bo musiałbym sam się zbanować.

w Cynie nie bywasz

Bywasz, bywasz 8) (choć ostatnio to miejsce mocno spadło w moim rankingu). Od dawna zamknięty jest kawałek ulicy - Moliera chyba - otaczającej Plac Piłsudskiego; jest nakaz skrętu w lewo zaraz za Cyną. Tak w każdym razie było jeszcze w sobotę wieczorem, a raczej w niedzielę nad ranem :twisted:. Nie zwróciłem tylko na to jakiejś szczególnej uwagi, bo ta ulica jest regularnie zamykana, co równie regularnie obserwuję przy okazji wizyt w Cynie :).