Jump to content

falowanie prędkości

nowy70
 Share

Recommended Posts

Witam . Jak widać nowy. Auto subaru forester 2006/230(turbo). Brak jednostajnej prędkości (160-180km/h). Pedał gazu jedna pozycja. Jaka przyczyna? Czy można z tym jeżdzić? (oczywiście wolniej).

Proszę o odpowiedż.

Przepływomierz?

Ja powyżej 160 nie miałem falowania na stałej prędkości, ale przy przyspieszaniu czułem tak jakby falowanie przyspieszenia. Chłopaki wyczyścili przepływomierz i na razie widzę poprawę, chociaż nie zrobiłem wielu testów.

U mnie czyszczenie nie dało poprawy. Na oryginalnej mam numery 22680AA310 197400-2090 Denso. Kupiłem nowe w IC, a tam jest numer DMA0114 197400-6040. Czy to to samo? Założyłem i na noPB pełnym ogniem wskazanie doszło do 153 g/s. Walnięta dawała wynik max 108.

Trudno powiedzieć. O walniętej przepławce dowiedziałem się przypadkiem. I jeździłem tylko na gazie ustawionym z poprawką na te wadę. Z nową latam na benzynie i auto zap... jak trzeba.

Czyli wszystko ok teraz? A możesz powiedzieć czy jak sprawdzałeś na starej (albo teraz na nowej) to wartość przepływu była stabilna? Mi się wydaje że jest ok, ale jak teraz sprawdzałem przepływ (bez dodawania gazu) to jego wartość lekko się zmienia. Nie wiem czy nie powinna być stała

• 1 year later...