Skocz do zawartości

Spis i galeria felg pasujących na złote brembo


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Parę lat jak przeglądam forum to nie natknąłem się na spis nazw ,rozmiarów i galerię felg pasujących pod złote Brembo !!!!

 

Stwórzmy taki temat- bo na pewno będzie pomocny innym zmieniający hamulec na estiajowy !!!

Teraz ja zmieniałem hamulec !! i wiem że nie jest to takie proste żeby dokonać dobrych zakupów !!

 

 

Moje felgi to INOVITE TARMAC 18x7,5 ET-48 5x100( dla pewności założony dystans 1mm !!!- bo było za blisko )

 

 

zdjcie2558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

info dla "potomnych" - na Brembulce pasuja "budzetowe" Ronal R-46 (7x17 ET40 w przypadku PCD 5x114.3 oraz 7x17 ET38 w przypadku PCD 5x100)

co wazne, jest to jedna z nielicznych felg o szerokosci 7 cali, ktora pasuje na subarowe Brembulce

 

p8fj.jpg

 

 

inna felga 7", pasujaca na Brembo, z ktora mialem osobista stycznosc, to Compomotive CXR (7x17 ET50)

ale jest to absolutny rarytas...

 

picture006rj.jpg

 

67svqsp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna ciekawostka techniczna a propos Brembulcow (tych "czarnych", od Lanosa STI MY'08+

 

tak wyglada felga Enkei od STI MY'05-07 na tylnym zacisku, miesci sie, ale jest doslownie na milimetry, dobrze ze nie mialem ciezarkow od wywazania w tych miejscach...

 

krn1.jpg

 

i00f.jpg

 

 

widywalem wczesniej Lanosa STI z tymi felgami, ale nigdy nie pomyslalbym, ze przy tylnych zaciskach jest tak ciasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna ciekawostka techniczna a propos Brembulcow (tych "czarnych", od Lanosa STI MY'08+

 

tak wyglada felga Enkei od STI MY'05-07 na tylnym zacisku, miesci sie, ale jest doslownie na milimetry, dobrze ze nie mialem ciezarkow od wywazania w tych miejscach...

 

krn1.jpg

 

i00f.jpg

 

 

widywalem wczesniej Lanosa STI z tymi felgami, ale nigdy nie pomyslalbym, ze przy tylnych zaciskach jest tak ciasno

 

A to mnie zdziwiłeś - mam też takie felgi i w sedanie 2011 wchodzą bez problemu, jest jeszcze luz.

 

Na przód Ci weszły, skoro z tyłu miejsca jest na milimetry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajkk, a masz jakies foty?

 

z przodu wszystko ok, a z tylu roznica moze wynikac z tego, ze zacisk jest zamontowany w Tribece - przyznam sie, ze nie pomyslalem o tym (pozycja zacisku wzgledem srodkowej osi kola faktycznie moze byc ciut inna niz w Imprezie STI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...