Skocz do zawartości

Jakie opony do Gx'a??


tiss27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje oponki do Gx na felgi 17" jeżdżę tylko cywilnie ale lubię szybką i agresywna jazdę szczególnie w zakrętach.

Zastanawiam się nad firmą toyo podobno jest niezla ale nie wiem czy lepiej 225 czy moze 215 na 45 ? No i nie wiem jaki model....

Srednio się na tym znam więc liczę na pomoc:) jestem w stanie dac do 400 zlotych za opone....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 do N/A :question:

proponowałbym 215 lub 205 ... jakie GX ma seryjnie koła 16 ?

jak 205/55/16 - to odpowiednikiem będzie 205/50/17

 

Srednio się na tym znam więc liczę na pomoc:)

na początek proponuję -> http://www.forum.sub...nach-do-subaru/

Edytowane przez piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w GX'ie mam 225/45/17 ale tylko z tego względu że z takimi kołami auto kupiłem... :rolleyes:

 

co prawda kleją zajedwabiście nawet na rądzie przy pewnych ("wyższych") prędkościach, ale ta szerokość to nie na nasze drogi... w koleinach miota autem jak szatan... osobiście wolałbym 205 lub max 215... ;)

 

EDIT: znalazłem info że seria to 195/60 R15 H

Edytowane przez wslawex
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,seria to 195/60 R15 H,sam na takich jeżdżę GX'em.A jeżeli 17 to ja polecałbym 205/45 i np: http://www.opony.interia.pl/szczegoly-opony/vredestein-ultrac-cento-205-45r17-88-y-xl ewentualnie 215/40 i uniroyal;a rain experta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Piter - jazda ma byc szybka i agresywna

Widzę że cynizmu w postach nie brakuje.... Ale wiadomo mentalność polska musi by. Ktoś ma lepsze auto trzeba wysmiac ze tata mu kupił, kogoś nie stan na zajebistą fure tez lepiej wyśmiać.... Może i nie mam Sti 300k/m + ale lubie zapie***lać tym co mam.

Napisałem tu bo liczyłem na pomoc kogoś mądrzejszego, a zamiast dowiedzieć się czegoś nowego. Dowiedziałem się tylko tego co wiem że 3/4 polaków jet chamami i zawistnymi C*****i

 

 

A reszcie dziękuje za wyprowadzenie mnie z błędu kupienia 225.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Piter - jazda ma byc szybka i agresywna

Widzę że cynizmu w postach nie brakuje.... Ale wiadomo mentalność polska musi by. Ktoś ma lepsze auto trzeba wysmiac ze tata mu kupił, kogoś nie stan na zajebistą fure tez lepiej wyśmiać.... Może i nie mam Sti 300k/m + ale lubie zapie***lać tym co mam.

Napisałem tu bo liczyłem na pomoc kogoś mądrzejszego, a zamiast dowiedzieć się czegoś nowego. Dowiedziałem się tylko tego co wiem że 3/4 polaków jet chamami i zawistnymi C*****i

 

 

A reszcie dziękuje za wyprowadzenie mnie z błędu kupienia 225.

 

za komentarz niech posłuży ten oto video-telegram

 

 

...drugi post - i już w użyciu [szynka w języku ang.] , i zwroty jakich używa, wkurzony Urolog podczas obchodu na oddziale....... pięknie, pięknie. Światowo się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..drugi post - i już w użyciu [szynka w języku ang.]

Tak tak światowo, jeśli brać pod uwagę angielski na poziomie dla niedorozwiniętych....

P.s

Zmień awatar bo jest oklepany jak katastrofa smoleńska......

\

Rozszyfrowales mnie - i to juz w drugim dniu pobytu na forum... fiu fiu

Tak specjalnie założyłem konto żeby zapytać o opony. Ale chyba wiem o nich więcej niż "Wielki Mistrz" z 6 tysiącami postów który potrafi tylko cwaniakować z wpisem, że mieszka w Hiszpanii.

 

 

Dziękuje za 2 dniowy pobyt na tym forum. Utrzymaliście mnie tylko w świadomości że dzieci z Polastu potrzebują mojego sms'a .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...