Jump to content

Pilnie szukam właścicielki pewnego Forysia

paul_78
 Share

Recommended Posts

Więc - czekamy na zdjęcia w "Moje Subaru" :mrgreen:.

Ja też na nie czekam :) W środę jesteśmy umówieni w Subaru Koper celem oględzin :) Autko jest świeże, ma niewielki przebieg (62tys. km), komplet opon zimowych w promocji ;) wygląda na zadbane, a nie odpicowane do sprzedaży. Już je lubię.

• 2 weeks later...
a byles juz u Kopra ?

Byłem. Został sprawdzony i wystawiono mu pozytywną laurkę. Ma do przetoczenia tarcze hamulcowe, bo stał i czekał na mnie na dworze. Dzisiaj jeszcze nie mogłem go odebrać i jeszcze musi postać trochę na parkingu :cry:

a byles juz u Kopra ?

Byłem. Został sprawdzony i wystawiono mu pozytywną laurkę. Ma do przetoczenia tarcze hamulcowe, bo stał i czekał na mnie na dworze. Dzisiaj jeszcze nie mogłem go odebrać i jeszcze musi postać trochę na parkingu :cry:

aaaa to widzialem go dzis jak go ci dopieszczali.bylem akurat na kawce i zmianie galki biegow.

jest baaardzo zacny.

a dla czego pancia zmieniala tak swieza bryke :?: :?: :?: :?:

To chyba nie ten :) Ja byłem z nim jeszcze przed wizytą Benedykta. To jest rocznik 2002, ale model 03, 2,0 turbo, srebrny. Ma mały przebieg, 64.000 km, kupiony u Da Woja, serwisowany, bardzo dobry stan. Dzisiaj już nie zdążyłem zarejestrować, a jutro mam wyjazd i też nie dam rady.

BTW, ile się czeka na wydanie dowodu rejestracyjnego w Warszawie?

zalezy gdzie.w pruszkowie kolejka spoleczna, w piasecznie do godziny.no i oczywiscie mowie o miekim dowodzie.

ursynow meka centrum migiem wiec: :roll:

Ochota. Tak czy inaczej, na piątek muszę mieć papiery :) Tyle czasu czekałem na Subaru, ale te kilka ostatnich dni jest najgorsze :!:

a no to spoko czyli na twardej urzad.migiem zalatwisz.numery special zalatwiasz

np snajper 1 ? :mrgreen:

Urząd jest na Grójeckiej, ale jak ostatnio tam rejestrowałem auto, to trwało krótko.

Special numery... hmmm ;) Żona by mnie zabiła.

Ale naklejeczka ze snajperem, czemu nie :)

Paul jeśli to nie tajemnica, powiedz za ile go kupiłeś. Oglądałem go parę dni temu, juz był sprzedany. Fajne autko.

A tak przy okazji, w tym komisie stoi też amerykański Outbackz 2005 z przebiegiem ponoć 4000 mil. Też masz wrażenie, że chyba urwało im się jedno zero?

pzdr