Skocz do zawartości

Kraków spot w Starych Koniach


lolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuje spocika w niedziele 30 lipiec godz.: 18 - 19 w Starych Quniach

 

Kto będzie wolny i miał ochote zapraszamy :)

 

Wrócą nasi urlopowicze z Mazur (Depi, Jakub001, Bart1000) z podrasowanymi furkami - będzie o czym rozmawiać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał kiełbachy, albo GK (jakoś mi z liceum zostało, że ruczaju mimo wszystko nie lubię), niedziela też jakoś średnio mnie nastraja, ale jak większość tak zdecyduje to nie będę mieć wyjścia...

W Qniowni są konie :) Można zamówić sobie pyszne frytki, są szaszłyki i jeszcze kilka innych rzeczy. Jest gdzie usiąść, jest fajna atmosfera :)

A co ma do tego Ruczaj? Tego to ja naprawdę nie wiem ;)

 

kropek

Jadąc od centrum ulicą Kobierzyńską, będzie po prawej stronie kilka metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Lubostrtoń (jest duża tablica i widać hipodrom). Ponieważ kobierzyńska jest dosyć długa, to czujność swą powinieneś wzmóc po minięciu po lewej stronie stacji Neste24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek

Jadąc od centrum ulicą Kobierzyńską, będzie po prawej stronie kilka metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Lubostrtoń (jest duża tablica i widać hipodrom). Ponieważ kobierzyńska jest dosyć długa, to czujność swą powinieneś wzmóc po minięciu po lewej stronie stacji Neste24.

 

chyba muszę rowerek poskładać, bo MPK trochę tam ma słabo rozwinętą sieć :/ Ewentualnie jak ktoś samochodem z Huty będzie brykał to bym się chętnie zabrał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam już nie jest ruczaj? :> no dobra, niech Wam będzie, jak reszta też powie ok to i tak się nie będzie liczyć moje zdanie :D

co do tych fur to się pewnie później kończy tak, że stoją tam dzień, albo dwa i czekają aż właściciele dojdą do siebie :mrgreen:

pozostaje jeszcze kwestia daty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela jest dniem odpoczynku po sobocie - to ma być lajtowy spocik :)

Nie pierwszy raz będzie spotkanie w niedziele i nikt nie marudził ;)

Decyzje każdy podejmie sam :)

Co do pozostawienia autka nie ma probloblemu plac jest na noc zamykany następnego dnia mozna spokojnie odebrać furkę - zapytajcie GUMĘ ...

 

Jeszcze raz zapraszam będzie miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela jest dniem odpoczynku po sobocie - to ma być lajtowy spocik :)

Nie pierwszy raz będzie spotkanie w niedziele i nikt nie marudził ;)

Decyzje każdy podejmie sam :)

Niedziela jest ok :D

 

Co do pozostawienia autka nie ma probloblemu plac jest na noc zamykany następnego dnia mozna spokojnie odebrać furkę - zapytajcie GUMĘ ...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, moje autko sie tam lepiej czuje, jak zostaje dzień, czy dwa, niż te konie, które maja na wyposażeniu...

Niedziela mi nie pasuje, ale jakcoś, to się dostosuje!!jaedyny problem, to wstanie do pracy w poniedziałek....

Ale jak Qbuś z Łosicą i Bartem zjeżdżają zmapowanymi furami, to pasuje im huczne powitanie zrobic!!

 

Dlatego podpinam sie do postulatu o spocie w Qniowni w niedzielę ok godz 18:00!!

Zapraszamy wszystkich!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...