Skocz do zawartości

Kraków spot w Starych Koniach


lolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

:!: :!: :!: SPOT- 8.07.2006 :!: :!: :!:

 

godz. ok 20:00, bo pewnie wczesniej nie wrócimy z żagli :wink:

 

aha, padła propozycja poszalenia na torze, tam, gdzie SIP ostatnio oraganizował spota na czyzynach w zajezdni.

I tak se myslelismy, co by poupalac w niedziele, co wy na to??

 

ps.

Bartuś, spodziewaj sie nas w sobote rano i niech Bielsko drży :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma, ten tor jest zamkniety - wynajmuje go Automobilklub Krakowski....

 

wg buffy'ego, w niedziele mozna wynająć w godz. 10:00 do 14:00, od niego mam to info :roll:

 

i oczywiscie na sobotniego spota w Qniowni zapraszamy wszystkich forumowiczow :!:

zobaczcie co was omijalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma, ale w ostatniej chwili tego nie załatwicie.... Chyba, że jest jak kiedyś, że goście poprosto otwierają i wjazd 20zł, ale jeżeli chcecie to wynająć dla siebie to 20zł od samochodu 10 aut i dzwonić trzeba wcześniej... przynajmniej dwa dni, więc dzisiaj ewentualnie jutro... z tego co widzę na stronie automobilklubu http://www.automobilklub.krakow.pl/ nie ma żadnego info o tym, aby oni coś organizowali, więc chyba musicie dzwonić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszali się w zimie pewnie dlatego, że wtedy to jest zainteresowanie świrowaniem po zajezdni w śniegu (mniejsz szkód jak się popierniczy), latem ludzie robią sobie na drogach zajezdnię... ja jestem za, chociaż smoczy pomysł z kolejnym sjsem forumowym w kielcach (mam nadzieję, że "2 dniowy") podoba mi się jeszcze bardziej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż smoczy pomysł z kolejnym sjsem forumowym w kielcach (mam nadzieję, że "2 dniowy") podoba mi się jeszcze bardziej

 

no to teraz chyba nie mam wyjścia i skoro charlie'y już napisał o planie na SJS'a to wypada się zabrać do oficjalnego załatwiania, wprawę już mam więc myśle, że powinno iść sprawnie... :mrgreen: zaraz zakładam nowy wątek... i zobaczymy jaki będzie odzew... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik w qniowni aktualny, dziś, tj. 8.07.2006 :wink: godz. ok 19:00 :!:

Jak komuś sie nudzi, to zapraszamy równiez do Kryspinowa.

Będziemy: Ja, Oskar z rodzinką, lolek z rodzinką i...

Co do szczegółów- only mobil phone.

 

 

aha, jutro czyli niedziela 9.07.2006 też jestesmy na Kryspinowie w troszke powiekszonym sqadzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik sobotni wery udany, tylko dlaczego ja nigdy nie pamietam drogi z qniowni do domu :roll:

 

buffy, myslisz, ze nas tam jeszcze wpuszczą :?: ...ciekawe co zostało z qnika na biegumach :mrgreen:

 

Guma ja sie o Ciebie zaczynam bac :mrgreen:

 

a ja się zaczynam bać gumy :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buffy jest chwillowo slabo dysponowany ciagle gdzies lata @#$$#^%^ ale co by go wpuscic nie mieli przeciez on qultralny jest :D i nie pije wiec w czym problme ???

 

masz racje, nie pije, on sie tylko delektuje wódką.

 

Ostatnio wydelektowalismy kilka półlitrówek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylam wysaczyc w Quniach sasiedzko-babskie piwko i..okazalo sie ze w sobote wieczorem jest tam koncercik blues'owy...jesli ktos sie pisze, to trzeba zrobic rezerwacje

p.s. macie pozdrowienia od szeryfa.."dla chlopakow z "suzuki" " :wink: ......no ale to byl zart bo potem dodal ze w nie ma w calej stadninie konia co gada jak szuwar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...