Skocz do zawartości

Kraków spot w Starych Koniach


lolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lolek jak mozesz to wrzuc jakas mapke dojazdowa bo ja wogole nie kojarze gdzie to jest moze bym wpadl na chwile ale dopiero kolo 19 30

 

mapke mówisz ?

Jedziesz od TESCO ul. Kobierzyńską po lewej stronie mijasz stacje paliw NESTE a 50m dalej po prawej stronie mijasz ESKADE (korty tenisowe basen itp.przy os. Szuwarowa) a za nimi masz skręt w prawo do Stadniny Koni (będzie drogowskaz) i to tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to była za impreza... Wróciłem do domu o 11:30 autobusem 128 :mrgreen: co się działo... :!: :!: Jeszcze jak wyszedłem ze stadniny to po drodze nadziałem się na jakieś ogniko... Podpiąłem się oczywiście i spędziłem tam czas do chyba 10 :twisted: Panie i Panowie szacunek bo "spotkanie" było niesamowite.... 8) A jeszcze zostaliśmy zaszczyceni obecnością MAMUSI.... uuuuu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wsiadłem pod kampsem UJ'u w 128 i obudziłem się pod kampusem UJ'u tylko godzinę puźniej... Musiałem jeszcze raz jechać... :mrgreen:

 

Poprostu musiałeś trafić w pętle czaso przestrzenną, zdaża się najlepszym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, jak to powiedzieć==>> masakra :!: :!:

Przespałem cała niedzielę :roll:

Autko odebrałem dopiero na drugi dzień wieczór, kierownik qniowni powiedział, że mam tam stałe miejsce parkingowe :mrgreen:

No ale podnosimy statystyki, przed plajadami trzeba przecież ćwiczyć, wg moich wyliczeń z tego co pamiętam poszło 12x 0,5....

Im wiecej takich imprez tym bardziej dochodze do wniosku, że nigdy nie zmądrzeję i że nigdy więcej luksusowej...

Reszta do wytrzymania, mam nadzieję, że pozostali maja podobne odczucia, zwłaszcza jak mi sie głupawka właczyła :mrgreen:

Possssstrafffffiam cały team ŁOSiedlowy, który powolutku nam sie rozrasta :roll:

 

ps. Moniqa jak tam zameczek w drzwiach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa spoko- mam nadzieje, że już wszystko ok. ps.pamietaj o kawce :wink:

 

właśnie dostałam tajny znak-ygnał że znów moge trzaskać drzwiami w Hansie :wink:

a kawka ..może dziś ? będe w twoich pracowych okolicach :wink:

 

 

dzisiaj wolne mam :D ale jutro nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. o której myśmy skończyli "posiedzenie"...

 

hmm.. nie wiem ,ale juz chyba świtało 8)

 

zgadzam się z przedmówcą... jakoś te paznokcie to mnie nie pasują...

 

 

Będziemy rozmawiać np. o tym jak sobie wyostrzyć PAZURKI .... na Plejady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...