Jump to content

SJS dla BRZ

Bult
 Share

Recommended Posts

Witam

Jako iż nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat postanowiłem zapytać tutaj.

Do autka dostaje się w cenie kurs w SJS, chciałem się dowiedzieć jaki jest harmonogram przy tym samochodzie oraz jaki czas trwania ?

Na stornie niestety jest opisany tylko dla Imprezy oraz Forestera a nie widze dla BRZ.

Pozdrawiam

byłem nawet na tym kursie :) trwa 10 minut a reszta szkolenia to normalny 1 stopień sjs (tylko obiad jest dodatkowo a na sjs trzeba sobie kupić samemu :P )

hmm, no to załamka. Ja wywnioskowałem że to specjalny program :

"Specjalnie z myślą o BRZ Szkoła Jazdy Subaru opracowała program szkoleń dla aut tylnonapędowych. Podobnie jak w przypadku modelu STI szkolenie w SJS zawarte jest w cenie samochodu. Pierwsze egzemplarze zamówionych samochodów trafią do klientów już w kwietniu."

No i jak nauka jazdy RWD to chciałbym aby ktoś mi przypomniał jak to się lata ładnie boczkami. Bo ostatnie moje RWD to maluch a nawet przy 40 KM jakie generowal to boczka na asfalcie zalozyc dlugiego sie nie dalo.

Najlepiej będzie jutro zadzwonić i się zapytać :)

ja myślę że to będzie bardziej dedykowane szkolenie niż zwykły sjs - indywidualny instruktor (tak chyba było przy sti)

najlepiej zadzwoń

Z informacji które otrzymałem przez telefon już wiadomo iż kurs trwa cały dzień. I jest to specjalny program "driftowy".

Harmonogram szczegółowy dostanę na meila. Ale już mnie cieszy taki kurs :D