Skocz do zawartości

12.05.2013 SuperOes Tor Radom


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przegrać z Wojtkiem to żaden wstyd. Ale kolega który Lancerem zajął 2 miejsce, prawo jazdy zrobił pół roku temu! Ma dryga, nie! :)

 

No taki CRX na tym torze bedzie cięzki do pokonania na jeszcze troche lepszej oponce bo to ma jakies 800kg wagi i z 250kM a EVO wiadomo samo jedzie...

 

Ja tam nie mam wstydu przegrać z nikim kto startuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrym kierownikiem taki CRX albo innym CIVIC z motorem od TypeRa to bardzo trudny rywal. Tor w Radomiu jest krótki i kręty, w przypadku ciężkiego czterołapa potrzeba dobrej opony i sprężarki, która wcześnie wstaje (nie licząc oczywiście dobrego kierownika, który to wszystko składnie ogarnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

widzę że nie ma kompletu, może uda mi się wybrać tam jutro z Wami, ale nie wiem jak tam z BK przed startem, sądzicie że przejdzie je mój anglik z lekko pękniętą szybą przednią, czepiają się czy tylko formalność. Gdzie się zbieracie na wyjazd i o której ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale walka dzisiaj była zacięta różnica 0,07s na mecie pomiędzy zjawą a Dario007 mówi wszystko :rolleyes: szkoda, że deszcz przeszkodził Cysztofowi i gpruszko :( ale to je rally

 

gratki dla zwycięzców i wszystkich uczestników, Dario007 dzięki za dużo emocji na prawym :yahoo: to nie Subaru daje radę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjawa Wielkie Gratulacje! Należało Ci się!

 

mnie też banan z geby nie schodził i pierwsza randka testowa się udała i powiem tyle: auto zapierd...a!

 

czy ktos uzywał kamerki nakrecania filmików a nie tylko jako stoper? :) :) :)

 

pozdrowionka dla spotkanych

 

szubaru powiedział: daje radę Mnie sie nogi częsły jak wysiadłem

za długie były... :evil2:

 

Jurek dzieki za pilotowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zlego bo na kolejna impreze po Zeraniu szykuje sie niespodzianka

 

zakupiłeś zło ? :( czy nowy silnik ? :)

 

nic z tych rzeczy- mial byc nowy, gruby motor ale osoba sprzedajaca okazala sie niepowazna...

na szczescie wyglada na to ze stary jeszcze pozyje ;)

Napewno pokopce jeszcze teraz na zeraniu a potem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do siebie :krecka_dostal: dzięki wszystkim za fajną rywalizację walka była zacięta do końca i byłoby jeszcze ciekawiej gdyby gpruszko nie trafił na deszcz , oczywiście cieszę się niezmiernie bo wygrana i jeszcze u siebie :yahoo: , Dario007 miałeś najlepszy czas dnia i gdyby nie fakt że dopiero ogarniasz fure to nie byłoby o czym mówić , pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do zobaczenia na następnym oesie :dobranoc:

Edytowane przez zjawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...