Skocz do zawartości

Jakie kupic "sportowe" opony?? 16"


Klepa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktos poleci szukam wmiare niedrogich uzywane albo nowe (tanie) cos na ulice i na tor w roz.16"

 

wiem ze bridgetony re070 sa dobre ale nowe drogie a o uzywki cięzko ,czy warto jakies semi slicki np, Markgumy??

 

Federal tez podbno konkret ale nowe naprawde drogie. a szukam do mocnego GT na codzin i do zabawy od czasu do czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE 070 produkowane są tylko w rozmiarze 225/45/17,czyli nie spełniają wymagań. ;)

Pytanie jeszcze gdzie konkretnie chcesz się "bawić"?Jeśli Kielce to normalna drogowa opona wytrzyma jedną czy dwie pojeżdżawki,później będziesz się martwił o stan opon jadąc "cywilnie".

Jeśli w planie masz Ułęż to zapomnij na drogowych oponach.Ułęż jest w stanie zjeść opony w ciągu jednej pojeżdżawki.

Najlepszym wyjściem,choć nie najtańszym,jest zakup dwóch kompletów opon.Jednego do cywilnej jazdy,w przyzwoitym stanie,drugi w stanie do zabicia na Ułężu czy w Kielcach

Edytowane przez cybel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone adrenalin re002. W wątku o oponach chwalona, a można ją dostać w bardzo dobrych cenach

 

Popatrz na porównywarkach cen. Znalazłem coś w okolicach 330 PLN/szt za oponę 205/50/16. Widaje mi się, że cena wyśmienita!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no używane można w dobrej cenie zakupić .... mówisz ze polecasz zdaje sobie sprawe ze nie jest to górna półka...

 

nie jest to gorna połka ale zdaja egzamin. Teraz znowu kupilem kolejny komplet do innego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...