Skocz do zawartości

"RHD Exhaust" for LHD Car


kaczluk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnego problemu, ja mam wydech HKS przeznaczony do JDM'owej Imprezy i pasuje idealnie d GT. A co do wydechów Scoobyworld to słyszałem o nich dużo pozytywnych opinii od kolegów z Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, w zwiazku ze mam zamiar dokonac przeszczepu wydechu wlasnorecznie czy nie znalazlyby sie dla mnie jakies porady odnosnie montazu, a moze bardziej demontazu, od czego zaczac i czy jest cos na co zwrocic szczegolna uwage............ Wymienialem juz kiedys wydech w poprzednim samochodzie (ze wzgledu na przerdzewienie :) ) i nie powiem zeby to bylo jakos super skomplikowane ale to byl cat back czyli nigdy nie grzebalem jeszcze przy np. sondzie lambda, a niespecjalnie chcialbym cos spaprac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zdje się nie można ich lutować normalnie...

 

zgadza sie, przewody sa z zylki stalowej i normalna cyna ich nie "lapnie" ajezeli sie uda to bedzie to niepewne polaczenie.Najlepiej zrobic to za pomoca specjalnych zlaczek do lutowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc,

aczkolwiek mam jeszcze jedno pytanie, dotyczace tematu ale co prawda troche z innej beczki...........tak calkiem niedawno przelecialo mi to przez glowe.........bo zamierzamy w tym roku wybrac sie na mala wycieczke po europie, a dokladniej w rejony alp szwajcarskich a gdzies mi sie o uszy obilo ze tamtejszym wladzom nie za bardzo sie podobaja troche glosniej brzmiace wydechy :? (a pewnie bez katalizatorow, to juz w ogole). A wiec pytanie: Czy sadzicie ze taki turbo back bedzie bardzo glosny, mam na mysli na tyle glosny zeby nie spelniac szwajcarskich norm i sie konkretnie komus niespodobac? I czy rzeczywiscie w szwajcarii sa jakies inne bardziej rygorystyczne niz europejskie przepisy tego dotyczace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc,

aczkolwiek mam jeszcze jedno pytanie, dotyczace tematu ale co prawda troche z innej beczki...........tak calkiem niedawno przelecialo mi to przez glowe.........bo zamierzamy w tym roku wybrac sie na mala wycieczke po europie, a dokladniej w rejony alp szwajcarskich a gdzies mi sie o uszy obilo ze tamtejszym wladzom nie za bardzo sie podobaja troche glosniej brzmiace wydechy :? (a pewnie bez katalizatorow, to juz w ogole). A wiec pytanie: Czy sadzicie ze taki turbo back bedzie bardzo glosny, mam na mysli na tyle glosny zeby nie spelniac szwajcarskich norm i sie konkretnie komus niespodobac? I czy rzeczywiscie w szwajcarii sa jakies inne bardziej rygorystyczne niz europejskie przepisy tego dotyczace?

 

ups.... kliknelo mi sie dwa razy.....da sie to jakos skasowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc,

aczkolwiek mam jeszcze jedno pytanie, dotyczace tematu ale co prawda troche z innej beczki...........tak calkiem niedawno przelecialo mi to przez glowe.........bo zamierzamy w tym roku wybrac sie na mala wycieczke po europie, a dokladniej w rejony alp szwajcarskich a gdzies mi sie o uszy obilo ze tamtejszym wladzom nie za bardzo sie podobaja troche glosniej brzmiace wydechy :? (a pewnie bez katalizatorow, to juz w ogole). A wiec pytanie: Czy sadzicie ze taki turbo back bedzie bardzo glosny, mam na mysli na tyle glosny zeby nie spelniac szwajcarskich norm i sie konkretnie komus niespodobac? I czy rzeczywiscie w szwajcarii sa jakies inne bardziej rygorystyczne niz europejskie przepisy tego dotyczace?

 

nie sadze, w CH znajdziesz sporo ryczacych Subaru :) i jakos jezdza i nawet maja tablice rejestracyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...