Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego Orneta - 05.05.2013 r.


Kaiser_Sowza

Rekomendowane odpowiedzi

Załogo mazurska, ktoś się z Was wybiera?

Ja w zasadzie jestem połowicznie już tubylcem, więc odpowiadam że jadę. Będę cyrklował, żeby być na jakąś 10.30-11.

Pytanko - w ten weekend ma tam być zlot starych Fordów, to na co trafimy tam jutro, jak oni mają w planie sprzątanie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, bo i polatać można było i była obwoźna hamownia. Ja sobie sprawdziłem AFR. :) Kilka razy spróbowałem się ćwiartce, m. in. z Integrą Type R (tu było 1:1, bo pierwszy start spieprzyłem) i BMW 530D po chipie(ponoć miało ostro jechać, a wyszło tak, że pewnie zmieni auto :biglol: )

 

Ogólnie mix rozmaitych aut, ale świetna atmosfera, grill i super pogoda. :) Jak widać, bez nadzoru ludzie też potrafią się kulturalnie i bezpiecznie bawić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bezpiecznie to bym się zastanawiał, bo widziałem dwóch asów, co to się potrafili na 200 metrze ćwiartki wpieprzyć się przed ścigających się i będących już na 100 metrze. Ale przynajmniej stłuczek jakich się uświadcza na Krywlanach w Białymstoku nie było ;)

Martinez, ten drugi raz z ITR to nie przypiekłeś sprzęgła przypadkiem? Bo trochę było czuć po starcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bezpiecznie to bym się zastanawiał, bo widziałem dwóch asów, co to się potrafili na 200 metrze ćwiartki wpieprzyć się przed ścigających się i będących już na 100 metrze. Ale przynajmniej stłuczek jakich się uświadcza na Krywlanach w Białymstoku nie było ;)

Martinez, ten drugi raz z ITR to nie przypiekłeś sprzęgła przypadkiem? Bo trochę było czuć po starcie...

 

Zawsze znajdzie się jakiś as. :D Ale lepszych widziałem na imprezach gdzie była organizacja itd. :)

 

Może troszkę się przypiekło, ale tragedii nie było. :D Zresztą na tych płytach jest bardzo średnia przyczepność, więc bardziej od sprzęgła obrywają opony. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...