Jump to content

Zawias z GD w GC?

BelegUS
 Share

Recommended Posts

Ave!

Krótka piłka:

Czy zawieszenie z Imprezy GD Kombi (GX, 2.0 NA) podejdzie do GC Sedan (2.0 NA)? Z wolnyssaka do wolnyssaka - ewentualnie ile jest rzeźby, żeby to zrobić?

Mam możliwość zanabycia takiego zawiasu, temu mnie to intryguje ;)

Panie, taki staż na forum i nie wyszukał? Pasuje tylko trzeba górne mocowania na tył i razem zaaplikować. Ale wiesz że będziesz miał trochę szutrową terenówkę ;)

Edited by dodo
  • Upvote 1

Nu, w sumie aż mnie wstyd, że nie wyszukałem... ale jakoś na hasło "zawieszenie gc" i "zawias gc" mi szukajka strajkowała... może źle klikałem, choć żem informatyk ;)

Czyli z tyłu trzeba mocowania inne... droga zabawa?

"Szturową terenówkę" - w sensie, że mocno pójdzie do góry, czy że się miękka zrobi? Bo ogółem wydawało mi się, że GD ma twardszy zawias niż GC? A że pójdzie "do góry" to nie szkodzi - zimy miewam ciężkie, a to raczej częściej dupowóz, aniżeli pojeżdżawkowóz ;)

A zestawienie amortyzatory GD + sprężyny GC z GT? Ma to sens, czy lepiej komplet z GT?

A czy ktos ma fotki gdzie kombi ma zawias z sedana nie koniecznie z gd. Bo chce do mojego zalozyc springi z gt ale sedana i sie zastanawiam czy tyl opadnie?

• 3 weeks later...

Hej,

zarzuciłem sprężyny GTkowe. Na razie tylko przednie bo efekt mnie trochę zaskoczył. Miałem nadzieje że auto pójdzie więcej na dół. Tyłu na razie chyba nie zakładam bo obawiam się że tył przysiądzie bo sprężyny są z sedana (przebieg 80kkm). Amortyzatory zostały te co były.

ps. Czyje auto w tle? ;)

post-9109-0-26464600-1370165203_thumb.jpg

post-9109-0-15875000-1370165217_thumb.jpg

post-9109-0-05212200-1370165229_thumb.jpg