Skocz do zawartości

gdzie serwisowac w Krakowie?


lastozzi

Rekomendowane odpowiedzi

The Forum poleca ASO. ;)

W Krakowie masz dwa.

nie chce byc nie mily,ale mamy tez ze 3 aso citroena,a z wlasnego doswiadczenia godne polecenia jest jedno.

i w tym kontekscie mozesz sam ocenic wartosc Twojej wypowiedzi.

Edytowane przez lastozzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem,zapoznalem sie.

Chyba niezbyt dokładnie.Odnośny wpis

a) prowadzenie u nas działalności komercyjnej związanej z motoryzacją,

B) promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP),

 

Jesteśmy na forum oficjalnego importera Subaru na Polskę,czyli SIP-u.

SIP ma sieć autoryzowanych warsztatów,zwanych ASO,właśnie te polecamy.

Które z ASO w Krakowie jest godne polecenia?Sam wybierz,nie serwisuję aut w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i docieramy do pojecia nadinterpretacji-czy gdziekolwiek sugerowalem,ze pytam o nie-aso? tak jak napisalem w drugim poscie-mamy ze 3 aso citroena,z czego tylko jedno uwazam za godne polecenia. zakladam,ze nietrudno przeniesc to na "mamy w krakowie 2 aso subaru (bo to wiedzialem przed zalozeniem watku)-ktore z nich jest lepsze".

 

w regulaminie nie ma nic o rownosci aso i ich nieomylnosci,a skoro nei ma takiego zapisu to pisanie ktore aso jest lepsze nie jest zakazane.

 

czy teraz jest jasno i klarownie?

 

Sam wybierz,nie serwisuję aut w Krakowie.

dzieki za rade..

Edytowane przez lastozzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź godna polityka,prawnika czy rzecznika prasowego. :biglol:

A sugerowałeś że chodzi o ASO? ;)

Nadinterpretując dalej,gdyby chodziło o ASO wymieniłbyś ich nazwy.Pływamy dalej? :P

Które ASO bardziej polecane,zapytaj raczej w wątku krakowskim.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś info ile w takim serwisie kosztuje sprawdzenie forka przed kupnem ?

 

W Wawie u Kopra w kwietniu płaciłem 250 PLN. Cena w innych ASO powinna byc taka sama - tak mnie się wydaje przynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też nie znam serwisu na zakopiańskiej, a po dość niemiłej przygodzie na ul. Conrada postanowiłem się z nimi rozstać - niestety cena ich usług nie idzie w parze z jakością. Od jakiegoś czasu wszystko w forku robię w nieautoryzowanym serwisie i jak na razie jest ok. Nazwy nie podaję z wiadomych przyczyn.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frey-443zl plus 250zl za sprawdzenie kompresji plus 150zl za sprawdzenie szczelnosci UPG (dwa ostatnie opcjonalne)

Beltowski-400zl, nie proponowali tych dwoch dodatkowych uslug.

 

 

Hej, ja też nie znam serwisu na zakopiańskiej, a po dość niemiłej przygodzie na ul. Conrada postanowiłem się z nimi rozstać - niestety cena ich usług nie idzie w parze z jakością. Od jakiegoś czasu wszystko w forku robię w nieautoryzowanym serwisie i jak na razie jest ok. Nazwy nie podaję z wiadomych przyczyn.

dzieki ze jedyna konkretna wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej, ja też nie znam serwisu na zakopiańskiej, a po dość niemiłej przygodzie na ul. Conrada postanowiłem się z nimi rozstać - niestety cena ich usług nie idzie w parze z jakością. Od jakiegoś czasu wszystko w forku robię w nieautoryzowanym serwisie i jak na razie jest ok. Nazwy nie podaję z wiadomych przyczyn.

dzieki ze jedyna konkretna wypowiedz.

 

 

konkretnie to ci też mogę od siebie napisać, że miałem parę lat temu niezbyt pozytywne doświadczenia z EFP, problemy z organizacją i terminowością, zwłaszcza jak nie jesteś stałym i awanturującym się klientem ;) co do jakości pracy się nie wypowiadam ale samo podejście spowodowało, że zrezygnowałem z ich usług

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...