Skocz do zawartości

Samochod terenowy??


Gustaw

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro planujesz prace budowlane i chcesz tam przyczepę ciągać nie widze lepszego rozwiązania niż pickup 4x4!!. Miałem styczność z takimi autkami i super spisują się jako ciągnik do przyczep w trudnym terenie, i na samo auto wrzucisz prawie tonę :). Zbadaj rynek tych samochodów, nie wiem czy za taką kwotę kupisz, ale hilux, nawara czy L200 byłyby najlepszym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyższone imprezy (wersje OutBack 2.2 A/T) wystepowaly seryjnie tylko w USA, w Europie sprzedawali tylko sprezyny. Moj kolega zwozi terenowki ze szwajcarii, ma dwie tanie: Isuzu Trooper (niestety tylko 2,3 benzyna) wg mnie dobrym stanie jechalem nim troche, i jakiegos Land Rovera Discovery (ma takze Forda Explorera 93' ale nie wiem czy cie interesuje choc auto wg mnie idealne do twoich potrzeb), daj znac na priv, jak chcesz dokladne namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAZ-a się kupi duuużo taniej, wlezie to nawet nieco dalej niż Samuraj,

 

drogi WiS'ie tu sie z Toba nie zgodze malo jest takich aut ktore po odpowiednim przygotowaniu wjada tam gdzie wjezdza samuraj dobrze przygotowany. auto male, lekkie. troche jezdzilem z "kumplami ofroadowcami" i polecaja tak na prawde 3 auta samuraj, krotki patrol i wrangler. najlepiej to krotki patrol, ale niestety sa w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę bylismy z kumplami na rybkach... moją Legacy i BMW 320... Betka się utopiła w bagnie... przyjechał koleś Pajero i prawie sam stanął w tym błotku... Betka po wyciągnięciu w drugą stronę, wyjechała po nie zbełtanej trzcinie o własnych siłach...

Moje Subaru lepiej wyciągało tę Betkę, niż ta "terenówka"... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi WiS'ie tu sie z Toba nie zgodze

Ależ proszę... :D

 

malo jest takich aut ktore po odpowiednim przygotowaniu wjada tam gdzie wjezdza samuraj dobrze przygotowany.

A, robiony Samuraj to zupełnie inna bajka. Seria też jest dzielna - ale jednak mając wybrać wóz na cięzki teren, wybrałbym UAZ-a. Może dlatego, że UAZem z wojskowego demobilu jeździłem sporo i lepiej go czuję... - niemniej jednak.

 

Wrangler i Patrol - j.w. - bardzo dobre w rajdach po odpowiednim przygotowaniu, zwłaszcza w jeździe na czas UAZ jest zapewne bez szans... ale do pracy, nie do zabawy, stary Rosjanin jest jednak poza konkurencją. Zwłaszcza na takiej np. Syberii, gdy najbliższy warsztat jest o 100 wiorst i masz do dyspozycji tylko młotek, obcęgi, sól i "Dzieła" Lenina... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zwłaszcza na takiej np. Syberii, gdy najbliższy warsztat jest o 100 wiorst i masz do dyspozycji tylko młotek, obcęgi, sól i "Dzieła" Lenina... :mrgreen:...

 

domniemywam, że to tylko zwykłe przeoczenie, bo nie sposób tam przecież zapomnieć o procentach (do dyspozycji) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...