Skocz do zawartości

Spot Radom


smiertelnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, jako bardzo świeży posiadasz Subaru - jestem jak najbardziej za! ;d tak jak już z resztą pisałem na gg również ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Hej

Chłopaki zna ktoś z was te komisy i może by ktoś podjechał przy okazji oblukać.

http://otomoto.pl/mazda-cx-9-full-idealna-f-vat-23-C33187227.html vin by sie przydał

http://otomoto.pl/mazda-cx-9-europa-4x4-skora-navi-fvat-23-C32418014.html

http://otomoto.pl/mazda-cx-9-europa-ful-wyp-serwis-fak-vat-C31525278.html

Byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam Piotr

Edytowane przez pio_ryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich chyba też nie jest za ciekawie. Ja szukam polifta od 2010 w górę. Czyli bardziej 2010 bo tylko wtedy były wersje na EU reszta to import z USA. Powiem Ci że super wozidełko i w tych pieniądzach ciężko o jakąś alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To zależy co chcesz zrobić w aucie... z silnikowych napraw, a szczególnie uturbionych jednostek raczej bym odradził.

 

 

 

nie naprawa ale przegląd po 15kkm (właściwie wymiana oleju, i filtrów z tego co się orientuje), Ale spieprzyć można wszystko  o czym się już kilka razy przekonałem na własnej skórze w starym ASO w Lublinie - Autofum jakby komuś coś strzelło  do głowy - Mazde i Citroena mają  teraz -porażka.

Akurat mam podrodzę i jest wolny termin w Radomiu,  mają Motula no i cena szokujaco niska w porównaniu z Lublinem.  nie wiem dlaczego tak jest ale gdzie nie zadzwonie to taniej niż w Lublinie, dużo taniej a dzwonie anonimowo ... w Lublinie mają chyba  zwyżki dla stałych klientów ;)

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kolegów z Radomia, jakie opinie krąża na temat radomskiego ASO Michalczewski ?

 

 

Moim zdaniem to najlepszy serwis zaraz po MTS.

Nie wiem o co chodzi z tymi z turbiną, ale ceny niższe od innych i obsługa na wysokim poziomie. Szef serwisu ma doświadczenia z Anglii, a pracownicy bardzo uczciwie i kompetentnie wyjaśniają . Możesz jechać w ciemno. Dużo aut z Warszawy na serwis gwarancyjny jeździ .

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słyszałem opinie, że mają bardzo małe doświadczenie jeśli chodzi o STI czy GTki, a i swojego antyka też im w łapy nie dałem, gdy miałem problem doładowaniem... natomiast przeglądy, naprawy zawieszenia, wymiany filtrów i oleju myślę, że jak najbardziej można polecić... Kolega kiedyś robił u nich poliuretany i nie skasowali go bardziej niż by to zrobili w każdym innym warsztacie :)

 

Edytowane przez sentex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słyszałem opinie, że mają bardzo małe doświadczenie jeśli chodzi o STI czy GTki, a i swojego antyka też im w łapy nie dałem, gdy miałem problem doładowaniem... natomiast przeglądy, naprawy zawieszenia, wymiany filtrów i oleju myślę, że jak najbardziej można polecić... Kolega kiedyś robił u nich poliuretany i nie skasowali go bardziej niż by to zrobili w każdym innym warsztacie :)

 

 

Po pierwsze: Nie powtarzaj tego co inni mówią o nich, bo pewnie nigdy tam nie byli. Najpierw jedź do nich, to się przekonasz że nie warto grzebać nawet samemu. Robią to profesjonalnie i uczciwie . Co do tematu kolegi z poliuretanami, to potwierdzasz tylko moją opinię :)

Poznałem 8 serwisów ASO i uważam, że ten jest najlepszy ! Nie byłem nigdy a M. Kluszczyńskiego, więc moja opinia jest na podstawie forum a pozostałe znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serwisuje tam swoje oba Subaraki, uturbionego Forka XT i wolnossącą imprezę i nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz przeciwnie. Bardzo miła i fachowa obsługa, włącznie z mechanikami. Osobiście ja jak i moje samochody jesteśmy bardzo zadowoleni i ze swojego doświadczenia mogę to ASO spokojnie polecić. Przy okazji gorąco pozdrawiam całą załogę ITS Michalczewski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy, pojadę to napiszę jak było chociaż to tylko przegląd , ale może coś zwróci moją uwagę. Na razie widzę że cena jest naprawdę korzystna, bije na głowę Lublin. Zresztą jak już chyba mówiłem -  dzwonilem w kilka miejsc,  nigdzie nie było drożej niż w Lublinie - różnice w cenach spore, kilkaset złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miło czytać że w Radomiu pełna profeska w obsłudze Subaru. Tam kupiłem swoje auto i tam mam zamiar korzystać z serwisu.

Gdyby miałby odbyć się spot w najbliższym czasie, to chętnie przyjadę.

 

Pozdrawiam

 

PS. jaszyn, czy Twój Forek już po przeglądzie w Rodomiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...