Skocz do zawartości

Outback diesel CVT


ten_Typ_tak_ma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mojej kalkulacji wersja comfort bez navi powinna u nas kosztować 39500 euro.

Jeżeli tak będzie faktycznie to niestety uważam że jednak dośc drogo jak na kombi segmentu D z silnikiem diesla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba okulista się kłania. Albo Tobie,albo mnie.Ja widzę 173 KM.

 

Być może błąd w tabelce ale jest jak wół: strona 4: "Technische Daten" pozycja: "leistung". A swoją drogą mogliby troszeczkę wzmocnić to 2.5 jeżeli w BRZ z 2.0 potrafią wycisnąć 200 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej kalkulacji wersja comfort bez navi powinna u nas kosztować 39500 euro.

Jeżeli tak będzie faktycznie to niestety uważam że jednak dośc drogo jak na kombi segmentu D z silnikiem diesla :(

 

Lukass bądźmy sprawiedliwi OBK jest "trochę" lepszy od "normalnego" kombi.

Wersja Comfort + CVT za 40k euro to utrzymanie cen na obecnym poziomie plus dopłata za CTV ok. 2.5k euro.

 

Wg mojej kalkulacji wersja comfort bez navi powinna u nas kosztować 39500 euro.

 

 

Jak Ci to wyszło ? Ile w De kosztuje dodatkowa gwarancja do 5 lat i 160k km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z awaryjnością CVT?, gdzieś czytałem, że nie są najtrwalsze i drogie w naprawie

mam nadzieję, że to nowsza generacja pozbawiona wad poprzedniczek i Subaru wie co robi

w innych markach, ktore stosuja nie lancuch - jak Subaru, a pasek, i owszem... natomiast w Subaru o awariach CVT raczej nic nie slychac

 

pytanie tylko, jak zagra tandem diesel (350 Nm) + CVT, czy nie bedzie chorob wieku dzieciecego (znajac zycie, bedzie :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie problemów, a tylko frajda z jazdy - kilka dni temu podpisałem z "Subaru A. Koper" (dziękuję za pomoc i cierpliwość p. Piotrowi!) umowę na tego OBK... :-) Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taxus - thx za informację - poszedłem i kupiłem Auto Świat. Generalnie czasopismo niewiele wniosło - w podsumowaniu red. Rafał Sękalski napisał "OUTBACK z dieslem i dobrą skrzynią bezstopniową jest solidnym, rodzinnym autem godnym uwagi. Na pewno sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Ma nieco kontrowersyjną stylistykę, ale za to przestronne wnętrze i świetny układ jezdny. Oby cena w Polsce była konkurencyjna". Muszę przyznać, że nadzieje p. Sękalskiego pokrywają się z moimi... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą mogliby troszeczkę wzmocnić to 2.5 jeżeli w BRZ z 2.0 potrafią wycisnąć 200 KM.

 

Tylko weź proszę pod uwagę fakt, że te 2.0 w BRZ jest na bezpośrednim wtrysku benzyny... :)

 

ak jest z awaryjnością CVT?, gdzieś czytałem, że nie są najtrwalsze i drogie w naprawie mam nadzieję, że to nowsza generacja pozbawiona wad poprzedniczek i Subaru wie co robi

 

A skąd takie wnioski, pozwolę sobie zapytać. Gdzie o tym pisano? CVT miewały złą opinię (np. Nissan Micra 1.0 + CVT), ale jak od 2009 roku sprzedaję te auta ze skrzyniami Lineartronic tak nigdy żadna skrzynia nie wróciła na serwis. Nie bez powodu staramy się uciec od nazwy CVT na rzecz Lineartronic, ponieważ CVT owiana jest złą sławą ;)

 

Oby cena w Polsce była konkurencyjna". Muszę przyznać, że nadzieje p. Sękalskiego pokrywają się z moimi... :-)

 

I jest! Dla wszystkich zamówień złożonych począwszy od dnia dzisiejszego do 30.06.2013 zastosujemy cenę inauguracyjną tj. Outback 2.0 D CVT w cenie Outbacka 2.0 D ze skrzynią manualną.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu staramy się uciec od nazwy CVT na rzecz Lineartronic, ponieważ CVT owiana jest złą sławą ;)

Ale CVT jest ogólnie stosowaną nazwą skrzyń bezstopniowych, to że u jednych nazywa się Multitronic (Audi) u innych Lineartronic (Subaru) nic nie zmienia, "osioł zawsze pozostanie osłem choćby nań włożyć złotą uzdę i siodło". Chyba, że to taki "chłyt matetindody" :):idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu podpisałem z "Subaru A. Koper" (dziękuję za pomoc i cierpliwość p. Piotrowi!) umowę na tego OBK... :-) Pozdrawiam, Tomek

 

To ja dziękuję Panie Tomku :)

 

Chyba, że to taki "chłyt matetindody" :):idea:

 

O widzisz, uderzyłeś w sedno sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...