Skocz do zawartości

Co wybrać 2.5 wrx czy 2.0 sti


Marcin B.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie do wszystkich znających się na rzeczy .Mam dylemat bo nie wiem który model subarki kupić sti 2.0 czy 2.5 wrx model 2005r. wiem że różnica jest w mocy ok.30kilku kubików .Ale jaka jest różnica w zawieszeniu komforcie seryjnym wyposażeniu. Przyznam się subaru jeszcze nie jeździłem i nie mam zielonego pojęcia jak twarde jest to auto ale będę go używać na co dzień do poruszania się po mieście ewentualnie czasami jakieś traski kilkusetkilometrowe no i oczywiście jak się podszkolę to czasami na jakimś torze bym pośmigał. Zastanawiam się też nad evo ale subaru to JE TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bier WRX'a bardziej komfortowy, STI znacznie twardszy, choc dla niektorych i tak to kanapa (oczko do Azraela). A tak na serio pojezdzisz WRX i zobaczysz, pewnie po jakims czasie bedzie ci malo i wtedy sobie zmienisz na STI, a moze WRX bedzie dla Ciebie w sam raz, a moze bedzie i tak za bardzo hardcore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze off topivc, ale mnie ten onanizm natchnal: dlaczego na stronie multimedia nie ma od dawna nowych modeli? Dlaczego trzeba szukac po niemieckich francuskich stronach zdjec nowego modelu?

Czyzby postanowiwono zaniechac obslugi tej strony?

Uk

  • ony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin B., bież WRX.

Już byli tu tacy, co kupili STI i zaczynali lamentować że twarde, że ma laga itp. Słowem jeżeli nie jesteś zdecydowany, że chcesz mieć agresywny sportowy samochód (gdzie na przykład twardość zawieszenia jest zaletą, a nie o zgrozo wadą), to WRX będzie bardzo dobrym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie kupuj EVO, bo tym jeżdzą tylko niedojrzali emocjonalnie onaniści. :mrgreen:

 

Hmm... Chyba Cie kiedyś poszukam i zaprosze na jednego lub dwa, a potem przekonamy się czy lepsza jest siła argumentu, czy argument siły :wink: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bier WRX'a bardziej komfortowy, STI znacznie twardszy, choc dla niektorych i tak to kanapa (oczko do Azraela). A tak na serio pojezdzisz WRX i zobaczysz, pewnie po jakims czasie bedzie ci malo i wtedy sobie zmienisz na STI, a moze WRX bedzie dla Ciebie w sam raz, a moze bedzie i tak za bardzo hardcore

 

a jak sti bedzie ci nie starczało , to pozostaje Ci jedyny prawdziwy samochód po ciemnej stronie mocy :DEVO

 

Jeżeli dużo jeździsz, to bierz WRXa, jeżeli nie, a na dodatek jesteś skrzywiony na punkcie pojemności 2.0 to pozostaje STI.

 

Nie kupuj WRX jak już to bierz sti, wiesz z wrx to tak jak w tej reklamie to prawie, szybki samochód , a jak wiesz robi różnicę :mrgreen:

a tak poważnie do 120-140 jeszcze ujdzie w tłumie (wrx oczywiście) a póżniej większość średnio szybkich osiek mówi ci pa, pa, ogólnie puchnie strasznie

 

Nie kupuj EVO, bo tym jeżdzą tylko niedojrzali emocjonalnie onaniści.

 

ale za to jacy szybcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poważnie do 120-140 jeszcze ujdzie w tłumie (wrx oczywiście) a póżniej większość średnio szybkich osiek mówi ci pa, pa, ogólnie puchnie strasznie

 

:shock: jezdziles 2.5 WRX po niemieckich autostradach czy tak podejrzewasz? Bo jesli to pierwsze, to te wiekszosc srednio szybkich osiek musialy byc Merce AMG i Porschawki, a jesli to drugie to zle podejrzewasz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdziles 2.5 WRX po niemieckich autostradach czy tak podejrzewasz? Bo jesli to pierwsze, to te wiekszosc srednio szybkich osiek musialy byc Merce AMG i Porschawki, a jesli to drugie to zle podejrzewasz

 

wypaliłeś coś TJ :mrgreen:

chcesz mi powiedzieć że seryjny wrx to szybki samochód z którym wygrywają tylko merce amg i prosiaki :shock:

ja rozumiem miłość do subaru , ale zdrowy rozsądek trzeba zachować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staryy weź se kup tak jak ja MIśka w "gazie"i do tego zakombinuj wściekłe GT. NIe dość , że na krętym torze to przereklamowanie evo 1-2-3-4-5-6-7-8-9 (czekam na evo krypto"0") zjesz to jeszcze na paliwie zaoszczędzisz :twisted:

 

 

P.S. Krótka przekładniea w EVO na codzień sucks, przekleństwo na naszych off- roadach. Zależy co sie z autem robi. Na codzień STI , na próby i nurburgringi obsmarowane pasztetem i kawiorem evo lepsiejsze.

 

Poza tym Evo jest bardziej Si bo geje tym jeżdżą. (Subaru też ale tylko 1 z nich sie tym afiszuje)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powazna dyskusja sie zrobila:) zauwazylem, ze na miska nie mozna juz powiedziec zlego slowa... :wink:

 

przecież misie to grzeczne stworzonka, co o nich złego można powidzieć :wink:

 

Pozostaje jedno pytanie: Jeździłeś WRX 2,5 MY'06?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale może napiszecie coś o faktach chodzi mi o różnice w przyspieszeniu ,wyposażeniu seryjnym, maxymalnej prędkości ,może coś o spalaniu 2.0sti a 2.5 wrx .Co to znaczy że sti jest twardszy dużo twardszy? Używał go będę głównie do miasta i sporadycznie na trasy więc który sti czy wrx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jedno pytanie: Jeździłeś WRX 2,5 MY'06?

 

Jam jeździł, ale mojego zdania dinusie nie biora pod uwagę. IMO ten 2,5 WRX jest potencjalnie wściekły i całkiem fajowy do przeimeszczania sie po naszych "drogach". Ponadto im gorsza droga tym bardziej miękkie autko, szybciej jedzie i nie pęka (pod warunkiem posiadanie wkładki mięsnej z amputowaną wyobraźnią) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powazna dyskusja sie zrobila:) zauwazylem, ze na miska nie mozna juz powiedziec zlego slowa... :wink:

 

przecież misie to grzeczne stworzonka, co o nich złego można powidzieć :wink:

 

Pozostaje jedno pytanie: Jeździłeś WRX 2,5 MY'06?

 

nie miałem jeszcze przyjemności, ale jeżdziłem sti 2,5 MY 06 i mam pogląd jak musi jeżdzić wrx, który jest dużooo słabszy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że sti 2.0 jest w niemczech a wrx w Polsce więc jednym się przejadę a sti nie .Dlatego szukam pomocy na forum .Do tej pory jeździłem raczej zwykłymi compaktami ale teraz chcę coś innego takiego gdzie serce bije szybciej.Ale będę go używał na codzień i nie chcę żałować że mam tylko prawie jak to ktoś napisał .Jaka jest różnica w osiągach ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...