Skocz do zawartości

Forek MY99, przegnity błotnik tylny, brak reparaturek


RadziejS

Rekomendowane odpowiedzi

Po zimie wyszły mi w forku pewne newralgiczne punkty i niestety dobrze to nie wygląda. Tylny błotnik rdzewieje (ten sam temat co w GT). I teraz powstaje pytanie co z tym zrobić. Jak wiadomo reparaturek brak. W GT kombinuje się z takimi od peugeota 405 albo civica, ale forek ma nieco inny profil łuku nad kołem. Czy jedynym wyjściem jest kupienie ćwiartki i wstawienie zdrowej części (oczywiście nie całej ćwiartki tylko elementu błotnika)? Przerabiał ktoś z Was taki temat? Niestety w forku z tyłu nie ma plastikowych nadkoli i całe błoto, które zbiera się zimą powoduje taką sytuację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat tabu. :P

Wypowiedzi jak na lekarstwo. ;)

 

Przede wszystkim trzeba od razu reagować przy najmniejszym wysypie rudej. Wtedy nie będzie grubszych problemów.

 

Ja niestety jeden błotnik przespałem. Chłopaki znaleźli zdrowiutką 'ćwiartkę'. Wycięli co trzeba i na dzień dzisiejszy problem rozwiązany.

To chyba jedyna sensowna droga.

Chyba, że masz fachurę od cięcia gięcia i wystruga reperaturkę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Pabler, dzięki za odpowiedź. Fachmana, który wyczaruje z blachy może bym i miał, tylko czy to będzie miało sens ekonomiczny... Pytanie jak łatwo znaleźć zdrową ćwiartkę i ile trzeba za nią zapłacić. Jedna strona się trzyma, ale druga do transplantacji na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...