Jump to content

Motomajówka 2013 - Tor Mikołajki


rallyholic

Recommended Posts

Automobilklub Mazurski

 

MOTOMAJÓWKA 2013

„Razem z Hołkiem budzimy Łukasza – EDYCJA II!”

Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców, zarówno amatorów, jak i licencjonowanych zawodników oraz kibiców, do udziału w tegorocznej Motomajówce, która odbędzie się w sobotę 4 maja na Torze Rajdowym w Mikołajkach. Jednym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Rallysprintu, podczas których kierowcy 4-krotnie zmierzą się z ...2,5 - kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z eliminacji RSME - Rajdu Polski. Podobnie jak w zeszłym roku „Motomajówka” będzie miała również wymiar charytatywny. Po raz kolejny będziemy zbierać fundusze dla Łukasza Nowakowskiego, który nadal znajduje się w śpiączce po ciężkim wypadku samochodowym i w dalszym ciągu potrzebuje ogromnej pomocy. Ostatnio pojawiła się szansa na Jego pobyt i rehabilitację w krakowskiej klinice i wspólnie możemy to urzeczywistnić. Poprosiliśmy ponownie o pomoc Krzysztofa Hołowczyca, który i tym razem zgodził się wziąć udział w naszej imprezie, wspierając swoją osobą akcję „RAZEM Z HOŁKIEM BUDZIMY ŁUKASZA – EDYCJA II”. Popularny HOŁEK zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych, a przede wszystkim każdy uczestnik „Motomajówki 2013” będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia - przejażdżki rajdówką z samym Mistrzem. Oczywiście cały dochód z licytowanych przejażdżek przekazany zostanie dla Łukasza Nowakowskiego. Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można nabyć książkę „Piekło Dakaru” autorstwa Krzysztofa Hołowczyca i Juliana Obrockiego. Całość uzupełni szereg atrakcji dodatkowych oraz program przygotowany przy współpracy automobilklubu z Powiatową Komendą Policji w Mrągowie promujący zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Z myślą o tegorocznym Rajdzie Polski zamierzamy także promować i propagować zasady bezpiecznego kibicowania. Dodatkowo, chcąc rozszerzyć akcję pomocy dla Łukasza, dzień wcześniej, czyli w piątek 3 maja od godz. 16:00 na Torze w Mikołajkach odbędzie się charytatywny coodrive, podczas którego będzie można odbyć przejażdżkę na prawym fotelu pilota autem rajdowym, z której dochód również powędruje do potrzebującego. Tegoroczną Mikołajską „Majówkę” oraz „Motomajówkę 2013”, medialnie wesprze Radio Zet, Radio Planeta, Antyradio, TVP a także Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji inspektor dr Mariusz Sokołowski.

Nie może Was zabraknąć na Torze Rajdowym Mikołajki! Regulamin Uzupełniający oraz formularz zgłoszenia dostępny na www.ak-mazurski.pl

post-1715-0-09119300-1366720926_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja także, chociaż was nie znam jeszcze i nie wiem, kogo widziałem, poza Wełniaczem, z którym dojechałem na miejsce. Swoją drogą miło było poznać :)

Link to comment
Share on other sites

Również pozdrawiam wszystkich spotkanych, mijanych i widzianych dzisiaj w Mikołajkach :D Poniżej film z przejazdu marchewy:

Ze zdjęć mam głównie Hołka, ale zaraz coś wybiore...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...