Skocz do zawartości

Naprawa chłodnicy klimy


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Outback kupiony był w grudniu więc nie sprawdziłem..

Dopiero całkiem niedawno wyszło e klima nie działa... sprawdzilem sobie nabicie gazem... pusto...

Wczoraj na nabijaniu klimy okazało się ze jest wyciek...

po sprawdzeniu lampą zauważyłem ze ślady są na chłodnicy silnika od wewnątrz komory co pewnie znaczy że nieszczelność jest w chłodnicy klimy, która chyba znajduje się z przodu i gaz ucieka w stronę komory...

 

Wie ktoś czy można to załatać jakimś siuwaksem ? ewentualnie gdzie w warszawie ( najlepiej po praskiej stronie ) jest ktoś kto mi to ogarnie...

Klima dla ubogich czyli szyberdach wystarcza tak to 20 stopni... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuwaksem można o ile ten skraplacz nie jest cały pordzewiały, jak delikatny wyciek to ten preparat pomoże i można go samemu zaaplikować do układu klimatyzacji

 

http://www.usasealants.co.uk/Product/00222/RedAngel-One-Shot-AC-Stop-Leak-Conditioner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatanie skraplacza to leczenie syfa pudrem :D rozumiem gdy jest mało dostępny lub np.peknięty przy bocznych "zbiornikach " ale prędzej czy pozniej i tak będzie trzeba kupic nowy plus oczywiście osuszacz ;) w japońcach korozja skraplacza to norma więc... zreszta to nie tylko w nich ;) uszczelniacz w wypadku takiego ubytku nic ci nie da

 

ja w tym tygodniu wymieniłem w pracy juz 5 ( nie subaru ) sezon klimy sie zaczął więc zawsze pada najsłabsze ogniwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...