Skocz do zawartości

Body Kit do Forestera SG9 2005 2.5XT


muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

 

Szukam firmy w POLSCE która sprzedaje zestawy "Body Kit" lub pojedyncze elementy do Forestera SG9 2005 2.5XT.

Przeszukałem szukajką forum i nic takiego nie znalazłem. W wyszukiwarkach internetowych jest pełno firm zagranicznych, lecz zależy mi na

firmie w Polsce co by na miejscu można było przymierzyć,założyć, i ewentualnie skonsultować się co do moich potrzeb.

I nie chodzi mi tutaj o oryginalne elementy lecz o tak zwane "custom"

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu byłem w oddziale firmy carzone w Rawie Mazowieckiej bo ogłaszali się że poszukują nowych niebitych aut (do których jeszcze nie mają w ofercie body kit) do zrobienia na ich bazie formy. Warunkiem było oddanie im auta na kilka dni by mogli go sobie pomierzyć i zrobić gotowy zestaw a w zamian dostawało się później cały body kit za free.

Niestety po kilku miesiącach analizy rynku zrezygnowali twierdząc że w Polsce jeździ za mało Foresterów, które mogliby zrobić by było sens podejmować się tematu. Dziś na ulicach jest już ich znaczenie więcej więc może będą zainteresowani zabawą. Z tego co oglądałem w 2008r ich prace w garażu to wyglądało to dość ciekawie więc może warto do nich się odezwać.

Kontakt znajdziesz u wujka google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być pesymistą ale moim zdaniem w PL takowej firmy nie znajdziesz. Co prawda piszę zboczony trochę i zmęczony poszukiwaniami czegokolwiek do SF5 ale czego bym nie szukał to kończyło się na skośnookich dealerach używkami z ebaya. Aczkolwiek wysyłam ci PW może coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sender3, @@Ingolstad,

Dzięki chłopaki za odzew. Jak się domyślałem ten temat jest trudny w RP, ja też ciągle przeszukuje internet co by znaleźć sensowną firmę.

 

Dziś na ulicach jest już ich znaczenie więcej więc może będą zainteresowani zabawą

 

Dokładnie jest tak jak napisałeś, bo sam temat pogłębiam już od jakiegoś czasu

 

Aczkolwiek wysyłam ci PW może coś pomoże.

 

Dzięki sprawdzę.

 

P.S.

Temat pozostawiam otwarty z nadzieją ,że coś się wyklaruje i będzie dobrze.

 

PzDr

 

Podbije temat co by na wierzchu był. A nóż ktoś,coś wie, widział, słyszał.

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś już kiedyś ;) pytał. Nie wierzyłem, że nie znalazł. Ale faktycznie, z ciekawości przewaliłem internet. Nie znalazłem. Na ebayu coś było, ale za wielką wodą.

Może Siekla coś będzie wiedział. Jak nie On, to już nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już kiedyś ;) pytał. Nie wierzyłem, że nie znalazł. Ale faktycznie, z ciekawości przewaliłem internet. Nie znalazłem. Na ebayu coś było, ale za wielką wodą.

Może Siekla coś będzie wiedział. Jak nie On, to już nikt.

 

Zgadza się z tym tematem jest całkowita kaplica. No cóż ja dalej szukam.

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Małe uaktualnienie

 

W dziale ogólnym jest temat "Body Kit WRC" i tam użytkownik @@Mareq piszę że zajmuje się "Body Kit" hobbystycznie, więc napisałem do niego PW i może coś się wyklaruje.

Osobiście trzymam kciuki,że będzie dobrze jak to mawiają nadzieja umiera ostatnia ;) ...

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) nie chodzi mi tutaj o oryginalne elementy lecz o tak zwane "custom"

a czemu odrzucasz oryginalne elementy? co prawda sa drogie, ale dobrze wygladaja (imho), no i przynajmniej jest gwarancja, ze wszystko bedzie pasowalo jak ulal :ok:

 

http://www.subaru.pl/docs/accessories/10MY_Forester_Accessory.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) nie chodzi mi tutaj o oryginalne elementy lecz o tak zwane "custom"

a czemu odrzucasz oryginalne elementy? co prawda sa drogie, ale dobrze wygladaja (imho), no i przynajmniej jest gwarancja, ze wszystko bedzie pasowalo jak ulal :ok:

 

http://www.subaru.pl...r_Accessory.pdf

 

Do tego modelu to chyba tutaj:

 

http://www.subaru.pl/docs/accessories/08MY_Forester_Accessory.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) nie chodzi mi tutaj o oryginalne elementy lecz o tak zwane "custom"

a czemu odrzucasz oryginalne elementy? co prawda sa drogie, ale dobrze wygladaja (imho), no i przynajmniej jest gwarancja, ze wszystko bedzie pasowalo jak ulal :ok:

 

http://www.subaru.pl...r_Accessory.pdf

 

Do tego modelu to chyba tutaj:

 

http://www.subaru.pl/docs/accessories/08MY_Forester_Accessory.pdf

 

faktycznie, zmylilo mnie auto z awataru... choc MY05 2.5XT to tez nie do konca to samo, co MY06-08

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) nie chodzi mi tutaj o oryginalne elementy lecz o tak zwane "custom"

a czemu odrzucasz oryginalne elementy? co prawda sa drogie, ale dobrze wygladaja (imho), no i przynajmniej jest gwarancja, ze wszystko bedzie pasowalo jak ulal :ok:

 

http://www.subaru.pl...r_Accessory.pdf

 

Tutaj dobrze trafiłeś, cena za orginale elementy poraża. Nawet gdybym miał "patynową kartę" nie kupiłbym ich bo cenie sobie moje "dudki"

Dwa, chciałbym żeby wygląd mojego forka był "inny" od tego co oferuje mainstrem i to jest główny cel "body kit" zmienić wygląd orginalnych części.

 

Do tego modelu to chyba tutaj: http://www.subaru.pl...r_Accessory.pdf

 

 

Mam ten katalog w wersji papierowej. Przedni zderzak jeszcze by podszedł ale szukam czegoś bardziej "orginalnego" w sensie jak pisałem wyżej wyglądu.

 

Ale dzięki chłopaki za odzew.

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat sprawdzony przeze mnie, zasadniczo tylko jedna z firm chciała wykonać dokładkę do przedniego zderzaka, ale wcale nie za małe pieniądze i w dodatku minimum 10 szt.

imho - bez szans...

taki custom made wyjdzie Ci kosztowo podobnie, co ściągnięcie kilku elementów np. z japanparts.com albo z ultrex performance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Dnia 4.06.2013 o 16:32, owad napisał:

Ma ktoś coś takiego ale do 02-05 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O temat ożył.

 

To jest wręcz niewyobrażalne, tylu potencjalnych klientów na elementy body kit do Forysia w Polsce i na export.

Przy koszcie robocizny w Europejskim zagłębiu wyzysku (POLSKA), i nikt nie chce zarobić ???

Gdybym działał w branży motoryzacyjnej, nawet bym się nie zastanawiał,  tylko dawno już miał w swoim portfolio  kompletną ofertę dla Forka.

 

Ludzie  ja do was apeluje,  zaróbcie nasze (posiadaczy Forków)  pieniądze :pstryk:

 


 

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...