Skocz do zawartości

Problemy ze skrzynia biegow


Abraham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki za wszelkie odpowiedzi

 

Moze jutru uda sie postawic odpowiednia diagnoze.

Zdjecia wrzuce jak tylko wyjade z warsztatu i zaloze rejestracje:)

Zakupilem dzisiaja alar. W srode maja mi zakladac zabezpieczenia:)

 

Orientuje sie ktos z szanownych kolegow czy to jakies duze koszta z tyl lozyskiem podporowym na wale????

Wszyscy mowia ze czesci do SUBARU drogie... Moze jak to bedzie lozysko to w JC dostane:)

 

Nie moge sie doczekac kiedy juz bedzie po wymianie plynow i "likwidacji" tego odglosu :)

 

POzd

Abraham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem dzisiaja alar. W srode maja mi zakladac zabezpieczenia :)

 

Abraham a skad jestes bo w razie czego mam dobrego fachowca od alarmow i zabezpieczen i zaklada zabezpieczenia takie nietypowe - niezbyt popularne i przez to zlodzieje maja troche wiecej roboty - bo i tak do konca zlodzieja nic nie powstrzyma tylko zalezy ile mu bedzie czasu potrzeba na pokonanie zabezpieczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Jablonny k/W-wy.

Dzieki za propozycje (ad. alarmy)

Mam magika ktory pracuje w zakladzie gdzie specjalizuja sie w tej dziedzinie

Przychodzi do Mnie do domu i w garazu zamontuje bardzo nietypowe, indywidualne zabezpieczenia. (napewno bedzie taniej a poza tym ma to byc cos oryginalnego)

Bardziej Mi zalezy na lokalizacji tego wycia i ewentualnej naprawie. Jak moj mechanik sobie nie poradzi , moze skorzystalbym z jakiegos Speca od SUBARU. Tylko nie ASO bo tam zaraz zaplace tyle co koszt samochodu:)

 

Pozd

Abraham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najblizej masz Bajeczna na Targowku (serwis polecony przez Mati'ego - tam powstawal Evokiller - i po mojej pierwszej wizycie u Zbyszka wrazenie bardzo dobre) chyba ze chcesz doznac (wg. Azrael'a) healing touch to do Dzanka - wylot na Poznan a kontakt w podpisie Azrael'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba rozebrac skrzynie biegow.

PO wrzuceniu na podstawki i uruchomieniu samochodu oraz przejechaniu slychac bylo dzwiek ze skrzyni.

W dalszym ciagu nie wiadomo ktore lozysko wyje lub co wyje. Jedynie wiadomo ze to z skrzyni. Trzeba wyjac i zajrzec do srodka. No PORAZKA ISTNA

 

 

POZD

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abraham, jeżeli wyje łożysko w skrzyni, to są tam dwa o ile pamiętam, sprzedawane w komplecie, niestety jedno z nich jest dosyć niestandardowe i przez to koszmarnie drogie :( Chyba, ze przez ostatni rok coś się w tej kwestii zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spuszczali olej ze skrzyni to wylecialy jakies drobne opilki metalu z olejem> wiec nie wiadomo czy to lozysko czy cos innego?

Oby tylko dalo sie to zrobic i zebym nie musial calej skrzyni wyjmowac

Zastanawiam sie czy aby podczas wyjmowania skrzyni przy okazji nie wymienili tarczy i docisku sprzegla (nie wiem czy kwalifikuje sie do wymiany ) Ale przy okazji mozna byloby to zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiscie ze trzeba wyjac skrzynie. Chodzi mi oto zebym nie musial calej skrzyni wymienic.. !!!

Mysle ze to moze byc lozysko i taka mam cicha nadzieje:)

 

A tarcza i docisk wiem ze wizualnie mozna obaczyc,. dlatego powiedzialem mechanikowi zeby sie przyjrzal

Przy okazji czy wszystkie Subaraki maja taki pedal sprzegla ktory dosc ciezko chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...