Skocz do zawartości

Tandetne plastiki..


KamilP

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje pomalowac pseudo metalowe wstawki w boczkach drzwi, ktore wygladaja naprawde slabo.. I teraz pytanie: macie jakis pomysl jak sie za to zabrac? Czy da rade zdemontowac ten srebrny plastik? Znacznie ulatwiloby to malowanie..

post-10671-0-03076900-1366407883_thumb.jpg

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym darził ci iść w tę stronę... Oczywiście nie mam na myśli imitacji carbonu lecz jakaś inną folię wewnetrznaą... Są bardzo wytrzymałe http://www.facebook.com/photo.php?fbid=589173217763074&set=pb.173166776030389.-2207520000.1366441879.&type=3&theater

Edytowane przez zeroart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje pomalowac pseudo metalowe wstawki w boczkach drzwi, ktore wygladaja naprawde slabo.. I teraz pytanie: macie jakis pomysl jak sie za to zabrac? Czy da rade zdemontowac ten srebrny plastik? Znacznie ulatwiloby to malowanie..

 

Tak, za kilkanascie zlotych kupic uzywki w dobrym stanie, na kilka lat styknie - mniej roboty i lepszy efekt.Ta czesc o ile pamietam sie wyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są takie tragiczne te plastiki jak dla mnie. :)

Uchwyt do zamykania drzwi w legacy IV mógł by być jedynie lepszy, bywa że lekko wyciera się "struktura" .

 

Plastiki możesz pomalować tak jak tutaj: http://forum.kosmety...pic.php?t=13870

 

Można też okleić plastiki i to chyba lepsza opcja wg mnie.

Pozostaje jeszcze hydrografika z tym że to najdroższe rozwiązanie i musiał byś zdemontować ten plastik. Nie wiem czy się da to zdemontować.

 

 

Ja osobiście proponował bym zmianę na plastiki w lepszym stanie chyba..że nie podoba Ci się kolor.

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz zdemontuje ta czesc to sam pomaluje - pytanie jak to zdemontowac..?

 

Tak, za kilkanascie zlotych kupic uzywki w dobrym stanie, na kilka lat styknie - mniej roboty i lepszy efekt.Ta czesc o ile pamietam sie wyjmuje.

 

szukam od roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz zdemontuje ta czesc to sam pomaluje - pytanie jak to zdemontowac..?

 

 

 

Zagadaj, Konik_80, ma fotki jak się tam dobrać. Umieszczał je w związku z dotarciem do przycisków otwierania szyby.

http://www.forum.sub...ch&fromsearch=1

 

albo :

 

http://www.bodyshopzone.com/archives/trim/door_panels/Subaru/Outback_2007/remove_dp_07_Outback.html

Edytowane przez okeyten
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, za kilkanascie zlotych kupic uzywki w dobrym stanie, na kilka lat styknie - mniej roboty i lepszy efekt.Ta czesc o ile pamietam sie wyjmuje.

 

szukam od roku....

 

Zadzwoń do kilku pierwszych handlarzy co sprzedaja części do Subaru z allegro - coś Ci znajdą. Ja przy okazji jak przejezdzałem koło takiego jednego to za kilkanąscie złotych miałem wymienione :)

Mozna też popytac o nówki w aSO lub u takeigo jednego z allegro - chyba majątku to nie kosztuje.

Widziałem teź w jakimś e-sklepie "tuningowe" ala Karbon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonalem juz xxx telefonow. Na pytanie o stan srebrnego plastiku, ktory uwielbia sie niszczyc odpowiadali: panie, tyle tego mamy, to niemozliwe zeby kazda czesc byla ogladana i fotografowana.. Z handlarzami jest naprawde ciezko. Niby chca sprzedac, ale jak poprosisz o wiecej szczegolow (o zdjeciach nie wspominajac..) to nie maja czasu. Chyba faktycznie zadzwonie do ASO

 

 

EDIT:

 

 

 

 

czy boczki przod + tyl od sedana beda pasowaly do kombii? :huh:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś pojechać na giełdę albo od razu do takiego handlarza na szrot. Oni nie mają interesu, aby się bawić z częścią za kilkanaście złotych.

 

kilkanascie zlotych? jeden boczek kosztuje ok. 200pln

200pln x4 = 800pln to grosze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie czy boczki z sedana beda pasowaly do kombii?

na 90% beda pasować... drzwi beda sie różnić szybą ale wiesz.. zawsze jest te 10%...

 

a jesli chodzi o sposób demontażu, to prawdopodobnie jest przykrecony na 2 lub 3 srubki od spodu, trzeba by zdjąć boczek. poszukam w robocie przełącznika to obadam jak to wygląda i zrobie zdjecie jak go znajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilP, a tutaj pytałeś?

http://allegro.pl/su...3168807127.html

 

Tak, pare dni temu dzwonilem do goscia. Niestety srebrny plastik wytarty jest jak na zalaczonym w aukcji zdjeciu.. Albo okleje plastik (czekam na wycene) albo kupie od sedana liczac, ze bedzie pasowac p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...