Skocz do zawartości

Dziwny dźwięk przy gaszeniu auta


radeklwh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj rano usłyszałem dziwny dźwięk przy gaszeniu auta tzn. Jak zgodzi z obrotów już prawie do zera i już ma zgadnąć słyszę stukniecie metaliczne ale to nie z silnika ale z przodu od pasażera pacjent wrx 02 turbo zawieszenie seria.. Postaram sie wrzucić audio na YouTube i link podesle potem moze poduszka silnika? Jakaś guma na wachaczu? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że u mnie też bo przed chwilą wracałem i tak wrzuciłem 5 bieg przy 30km/h i jak silnik jest obciążony to słyszę te telepanie (czy jak to nazwać) nieszczęsne.... a jak się zabrać za tą osłonę? wywalić całkiem?? bo na turbo osłony nie mam już :)

Edytowane przez radeklwh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ta na turbo powinna zostać a reszcie mogłeś powiedzieć papa :P

 

Prawda. Ponadto za nią idą wiązki el. stąd ta osłona jest bardzo ważna z uwagi na przyjaranie przewodów.

Pospawac jest ciężko ponieważ blacha jest bardzo cienka i nie ma dojścia. Nawet bez skrzyni biegów jest tam słabo z miejscem.

Ja złapałem osłony opaską metalową x2. Powinny wytrzymac. Kosztują grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade na warsztat je wyrwać a ze osłony na turbo nie ma to tak w serii było pozdro panowie po ukonczonej misji dam znać czy to to jest to

 

 

 

A jak to nie osłona to co I jak sprawdzic? Bo Wlazlem pod auto poszarpalem za osłone I nic..

Edytowane przez radeklwh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...