Jump to content

Łorsoł Motor Szoł (szedł?)

Korsarz

Recommended Posts

A ile ma być ładnych Pań w wieku tak od 20 do 25?? Jak dają jakieś fajne gadżety to może coś pomyślę ale też mnie razi ta odległość. Nie dawno wróciłem z długiej podróży i nie mam ochotę na jazdę do Wawy - szczególnie że w jej kierunku nie mam takich autostrad jak u Niemiaszków.

Jo bym sie chentnie wybroł, ino mie nikt nie zaprosił. Wie ktoś jak to jest z ustempem... , tfu z wstępem :?: trza mieć zaproszynia, cy ino wypchane dudkami portfolio wystarcy :roll:

Śmiech'us szołus w stolnicus

Eh, Szanowna Dyrekcja znowu na szol dupy dala, brzydka mowiac. Postawili po jednym modelu, mebelki Kler, posadzili na nich panienki i tyle. Auta pozamykane, zadnych broszur, informatorow, gadzetow :( Natomiast Toyota wystawiajaca Lexusy gdzie jeden jest wart tyle co 3 Imprezy oferuje pelny dpstep klientom - mozna sie przymierzyc obejrzec, to samo Suzuki, Fiat czy Nissan. Oj, Dyrekcjo klientow nie bedzie przy takiej polityce lizania cukierka przez papierek.

• Ojciec Założyciel

Do sz. Forumowicza Kobusa.

Ponieważ Pńska obeecność na forum jest dość sporadyczna, pozwalam sobie wyjaśnić :

1. Moja orientacja jest absolutnie heteroseksualna.

2. Targi w naszym pojęciu służą przede wzystkim kontaktom z klientami; a ci - z doświadczenia - mają wystarczająco dużo pewności siebie, aby wymagać rozmowy z obecnymi na stoisku sprzedawcami. Jest zupełnie oczywiste, że samochody są otwierane, można także otrzymać wszelkie wyjaśnienia, czy też umówić sie na jazdę próbną (sam byłem obecny w Warszawie we środę i wykonałem 3 jazdy próbne Legacy H6).

3. Istotnie jeszcze nie jesteśmy nastawieni na obsługę kolekcjonerów wszelkich "gadgetów". Nasz budżet marketingowy wygląda nieco inaczej, niz firm sprzedających na rynku dziesiątki tysięcy samochodów. Ale nie ignorujemy możliwości przedstawienia naszych samochodów, tak jak to zrobiła większość firm oferujących samochody w wyższych kategoriach cenowych (czy może widział Pan na targach Mercedesa, BMW albo Volvo czy Saaba ?).

4. Nasza filozofią jest bezpośredni, otwarty kontakt zarówno z klientami, jak i sympatykami marki; ciekaw jestem do ilu prezesów firm motoryzacyjnych w Polsce moze Pan sie tak bezpośrednio, publicznie zwracać, jak ma to miejsce w naszym przypadku ? (nie pytam, od ilu otrzyma Pan odpowiedź :wink: ).

Reasumując: przyjmuję Pańską krytykę do wiadomości; nie uważam jednak, że jej forma była absolutnie właściwa. Jednocześnie zapewniam, że także w przyszłości większą uwagę będziemy poświęcali tak naszym klientom jak i sympatykom marki, niż anonimowym kolekcjonerom gadgetów - tylko od Pana zależy, której "kategorii" (choć nienawidzę wszelkiego szufladkowania) czuje Pan się uczuciowo bliższy.

Z wyrazami poważania

Heh, zdecydownie wsrod bardzo zadowolonych uzytkownikow ;) Ale zakupy robilem w Niemczech i chyba tak bede robil dalej ;) Moj komentarz, nie skarga byl spowodowany nie kryta sympatia do marki. mi jest z nia dobrze to i nich jej tez bedzie dobrze ;) Ale widze ze tu nie nalezy sie wypowiadac.

Heh, zdecydownie wsrod bardzo zadowolonych uzytkownikow Ale zakupy robilem w Niemczech i chyba tak bede robil dalej Moj komentarz, nie skarga byl spowodowany nie kryta sympatia do marki. mi jest z nia dobrze to i nich jej tez bedzie dobrze Ale widze ze tu nie nalezy sie wypowiadac.

Czyli innymi slowy "obrazam sie i narka"? :roll:

Tu jak najbardziej nalezy sie wypowiadac, ale niekoniecznie w taki sposob, jak Ty to uczyniles. I tak, jak sie tego spodziewalem - wystarczylo podejsc i zapytac, to bys mogl sie rozgoscic w aucie. Skoro jednak uwazasz, ze sprzedawca powinien witac Cie na stoiksu z czerwonym dywanem, orkiestra i Bordeaux rocznik 1889 oraz obsypywac taka iloscia gadzetow i prezentow, ze sam Sw. Mikolaj by zemdlal z zazdrosci..............no coz.

Hej!

Tidzej

Heh, zdecydownie wsrod bardzo zadowolonych uzytkownikow Ale zakupy robilem w Niemczech i chyba tak bede robil dalej Moj komentarz, nie skarga byl spowodowany nie kryta sympatia do marki. mi jest z nia dobrze to i nich jej tez bedzie dobrze Ale widze ze tu nie nalezy sie wypowiadac.

Jezeli wypowiada sie w ten sposob co Ty (czyli przedstawia glupie zarzuty Dyrekcji, dodatkowo w bardzo niekulturalny i prymitywny sposob) to na prawde - nie musisz sie tu wypowiadac :x A poza tym, jesli bylbys taki "swiatowy" i pewny siebie, to moglbys podejsc do sprzedawcy (tak jak pisala Dyrekcja), a nie zapominac jezyka w gebie, postac chwile jak przyslowiowa dupa, a potem takie posty na Forum wywalac... :?

PZDR, Filip D.

To na koniec, nie potrzebuje tam lookac, mam swoje Subaru i juz mi starczy, Justy juz widzialem w Niemczech wiec bez laski. Nie obrazam sie, tylko sprzeciwiam mieszaniu mojej osoby z blotem za opinie inna niz idealna :( Jesli to kogos urazilo z zacnego tu towarzystwa to gleboko przepraszam ;) Nie bede, a na forum jeszcze wpadne.

Byłem , widziałem...znaczy nie widziałem!!!

NIE BYŁO IMPREZY STI we WŁAŚCIWYM kolorze BLUE

Była STI zrebrna pod ścianą.

To w 95r niebieski demon na złotych kołach zwrócił uwagę ludzi na markę, a tu BRAK takiego kultu tylko czarny Legacy z brzegu.

:? :? :?

A nissan krecił czymś co nie wiadomo czy coś wartym jest zwane 350z.

:? :? :?

Ale zakupy robilem w Niemczech i chyba tak bede robil dalej

1. To się nazywa patriotyzm. Jak Ci nie pasuje w Polsce to jedź do Niemiec. Tam napewno w salonie Subaru nie poczujesz się tak jak u nas. Oni kochają sie w swoich Audiczkach. BMW i Mercach. Idź i wejdź do salonu - zamiast miłej rozmowy będziesz miał tylko szybkie załatwianie formalności i nara.

2. Bardzo ładna wypowiedź Dyrekcji. Zawsze wychodziłem z założenia że na każdy rodzaj "nie grzeczności" trzeba odpowiadać miło i kulturalnie. Jednak czasem spotakałem się z sytuacją w której można było "odpowiedzieć na chamstwo, chamstwem". Subaru jest dla wybranych a nie dla tych co kupują a potem narzekają.

3. Na targach nie byłem więc nie wiem czy dzrzwi były otwrte. Wiem jednak że obsługa nie odprwiała by z kwitkiem potencjalnego klienta.

Z drugiej strony dobrze jeżeli były zamkniete - skoro nie chce kupić to niech nie pcha buciorów do samochodu. :wink: :wink: :wink:

4.

Czyli innymi slowy "obrazam sie i narka"?

Tu jak najbardziej nalezy sie wypowiadac, ale niekoniecznie w taki sposob, jak Ty to uczyniles. I tak, jak sie tego spodziewalem - wystarczylo podejsc i zapytac, to bys mogl sie rozgoscic w aucie. Skoro jednak uwazasz, ze sprzedawca powinien witac Cie na stoiksu z czerwonym dywanem, orkiestra i Bordeaux rocznik 1889 oraz obsypywac taka iloscia gadzetow i prezentow, ze sam Sw. Mikolaj by zemdlal z zazdrosci..............no coz.

Spokojnie TJ - Ty się napracujesz i napiszesz a on już się tu wiecej nie pokaże - słowem nie takich kozaków przerabialiśmy.

5. Ja uważam (na podst. zdjęć) że SIP w 100% wypełnił swoje zadanie. Były podstawowe modele firmy i wićej nie trzeba.

Pozdr TfK

a ja byłem, miód i wino piłem... było bardzo fajnie, pogawendziłem sobie bardzo miło z pewnym sympatycznym Panem z SJS z Krakowa (za co mu chwała i wDZIĘKI), posiedziałem sobie w nowym OUTBACK'u i w Foresterku XT, porobiłem trochę fotek, które jak mi się uda - to załącze poniżej.

Nie udało mi się odbyć jazdy próbnej nowym Outbackiem, co rozumiem (była ino jedna sztuka, którą to każdy chciał obmacać, a jakbym nią pojechał na teścik - to inni by w tym czasie nie obejrzeli :wink: )

Takie IMPREZY przydałyby się częściej.

pozdrawiam skarpetecznie

Śmiech'us Szołus Imprez'us 2003'us