Jump to content

Kolejność odczytywania plików WMA/MP3 z pendriva przez USB.Subaru Forester MY12.


newman
 Share

Recommended Posts

Z pewnością osoby odsłuchujące muzykę z pendrajvu zetknęły się z problemem "zwariowanej" kolejności odczytu mp3/wma.Pół biedy jeśli to dotyczy naszych mp3 gdzie kolejność odtwarzania jest bez znaczenia.Gorzej jeśli słuchamy całych płyt (np.muzyka filmowa czy symfoniczna daje niekiedy komiczne efekty) np.zgranych z naszych płyt do plików wma.Rozwiązanie problemu z forum subaruforester.org link http://www.subaruforester.org/vbulletin/f77/media-hub-usb-mp3-play-order-solved-88654/

Nie wdając się w dywagacje na temat sposobu i kolejności czytania plików rozwiązanie jest proste choć uciążliwe.Przy pomocy programu Mp3tag (darmowy) w polu "nazwa pliku" usuwamy wszystko (najczęściej jest to wykonawca) a pozostawiamy tylko formę "xx-nazwa utworu.mp3/wma" gdzie xx kolejny numer utworu tj.01,02,03...itd.Odtąd utwory będą odtwarzane we właściwej kolejności.

Link to comment
Share on other sites

dziwne teraz maja problemy właściciele Subaru.... gdzie te czasy gdy na forum pytano o optymalne ustawienia geometrii? klocki, remapy i wydechy

haha, wyprzedziłeś mnie. Zapomniałeś napisać ile momentu jest na przód i na tyle jak mocno trzyma LSD.

 

a co do mp3 i wma to tagowanie jest konieczne i oczywiste, nie wiem czy jakieś urządzenie sortuje wg nazw plików.

nawet mój fiat z 2002r tak robi. W forku jeździ saszetka z cd :D

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Z pewnością osoby odsłuchujące muzykę z pendrajvu zetknęły się z problemem "zwariowanej" kolejności odczytu mp3/wma.Pół biedy jeśli to dotyczy naszych mp3 gdzie kolejność odtwarzania jest bez znaczenia.Gorzej jeśli słuchamy całych płyt (np.muzyka filmowa czy symfoniczna daje niekiedy komiczne efekty) np.zgranych z naszych płyt do plików wma.Rozwiązanie problemu z forum subaruforester.org link http://www.subarufor...r-solved-88654/ Nie wdając się w dywagacje na temat sposobu i kolejności czytania plików rozwiązanie jest proste choć uciążliwe.Przy pomocy programu Mp3tag (darmowy) w polu "nazwa pliku" usuwamy wszystko (najczęściej jest to wykonawca) a pozostawiamy tylko formę "xx-nazwa utworu.mp3/wma" gdzie xx kolejny numer utworu tj.01,02,03...itd.Odtąd utwory będą odtwarzane we właściwej kolejności.

 

Czyli usb w subaru jest dziadoskie, ja mam tak w mikro wieży philips, to usb w subaru nie czyta folderów w takim razie, wtedy jest jak mówiłeś trochę roboty z nazewnictwem mp3, lepszym wyjściem jest chyba podłączenie jakiegoś ipoda do aux-a i będzie Ci czytał foldery, a nie mieszał wszystkie mp3.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ten sam problem pojawil sie w OBKu 2015. W 2013 bylo w porzadku, a w nowym sortuje foldery wedlug wlasnego widzimisie. Uzywa Drivesort, ale nie do konca pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...