Skocz do zawartości

[Kraków] KJS II Eliminacja Pucharu Toyoty Anwa


matt

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ, pare osób pytało mnie o harmonogram jutrzejszego kjs-a, to rzucam info na forum, szczegoly na www.rajdy.krakow.pl natomiast tutaj podstawowe info czyli program imprezy i rozpiska czasowa....

 

mam nadzieje, że jakaś mała ekipa dopingująca się znajdzie na którejs z prób 8) .... nasza załoga - biały sej już chyba znany, ja na prawym :x ... tylko dlatego, że swoim padłem nie mogę jechac :evil:

 

charlie, licze na dobre fotki :D

 

nie wiecie, czy kajtek w końcu jedzie sierra czy nie :?:

 

pozdr. matt

 

progr8ra.th.jpg

 

harmo4qp.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzwonił kajtek do mnie, i jutro bedzie w roli kamerzysty :twisted: , plan miał jechać kombolotem ale stwierdził, że odpuszcza ze względu na ograniczony budżet a tu przecie się sierra remontuje..... i slusznie

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wrocili my :D ..... mój debiut "na prawym" w kjs-ie nie wyszedł zbytnio okazale, zaliczylismy 3 taryfy przez moje błędy, do ktorych się przyznaje bez bicia 8) ... myslalem ze po dwoch zlotach na prawym, start w kjs-ie na prawym nie bedzie jakimś specjalnym wyzwaniem ale sie troszke przeliczylem....jednak zlot to pikuś :wink: ..... to byl moj drugi kjs a pierwszy na prawym wiec rewelacji sie nie spodziewalem z mojej strony ale 3 głupie taryfy to jakis dramat popelnilem ... z kolei Mateusza to był pierwszy kjs ... co do samego kjs-u, naprawde super impreza, to prawda ze kjs-y z cyklu Pucharu Toyoty są naprawde w porządku ale i też wymagające!, w sumie 8 prób (zajezdnia x3, maxi shrott x3 oraz baza anwa na rzemislniczej x2) .... maxi i baza anwa, jak dla mnie były świetne, dość długie i urozmaicone, beton, szuter, asfalt, trasa miedzy budynkami, krawężnikami i różnymi takimi :P .... zdecydowanie ciekawsze i trudnijesze proby niz te z ktorymi mialem doczynienia w grudniu na pucharze platinum .... pozniej jak sie dotarlismy wzajemnie i juz nie jechalismy spięci to fajne czasy kręciliśmy no ale te taryfy nas z gory przekreslily w koncowym wyniku .... kierowca znacznie mniej popelnil bledow ode mnie, uwazam ze potencjal kjs-owy jest duzy, tylko poprostu trzeba jeździć .... mysle ze dobre wyniki sa kwestią czasu i wjezdzenia w specyfike kjs-ów oraz znalezienia pilota z powołania i dogadania się z nim :) .... docelowo to miałbyć mój jednorazowy start na prawym, i przy tym zostańmy :lol: ... ja tam mam swój "projekt" do skończenia :D .... wstępnie rozmawialiśmy o kandydacie na prawy u Mateusza i stwierdzilismy, że WRCfan będzie jak znalazł 8) ..... w tej sprawie jeśli obie strony będą chętne to się jakoś porozumiecie a ja tymczasem jednak spadam za kiere :D ..... znacznie bardziej mnie to kręci :wink: .... zwłaszcza, że mam mega super pilota, którego za nic w swiecie nie oddam i równoczesnie chciałbym serdecznie go pozdrowić :!: ..... autentycznie, dziś zrozumiałem jak ciężka jest praca pilota :!: .... tego sobie człowiek nie uświadomi dopóki sam nie zasiądzie na prawym i doświadczy wszystkich zadań pilota na własnej skórze.... i błedów również :P .. Panowie piloci, wielkie uznanie i szacunek dla Was :D .....

 

pozdr. matt

 

zdjęcia wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi dobrymi fotkami szczególnie seja to znowu dałem ciała :/ jakoś zawsze jak chcę żeby było lepiej to wychodzi gorzej, poza tym widać, że dawno nie pstrykałem :( wychodzi się z wprawy...

 

http://dzp.ntt.com.pl/~charlie/kjs-majowy/

 

"najmocniejsze" fotki narazie są nieujawnione :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... wstępnie rozmawialiśmy o kandydacie na prawy u Mateusza i stwierdzilismy, że WRCfan będzie jak znalazł 8)

 

:oops: Jest mi niezmiernie miło, że o mnie pomyśleliście 8)

Oczywiście ja na prawy bardzo chętnie, oczywiście jeśli tylko czas pozwoli i.... akurat Kajtek nie będzie startował w danym KJS :wink: 8)

Tylko weźcie jeszcze poprawkę na to, że mnie do Krzyśka duuużo brakuje i sam jestem jeszcze na etapie usprawniania swojej pracy nawigatora, przez co zdarzają mi się czasem głupie błędy :(

Ale jak coś to jestem do usług 8)

 

PS. W zeszłym roku Anwa tak urządziła Krzyśka i jego drivera:

 

0776gt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, na pewno wiecej wiesz o pilotazu niż ja więc dlatego będziesz bardziej przdatny niż moja osoba :twisted: , chociaż myśle że jakbym przejechał jeszcze kilka kjsów na prawym to już by było ok, to jest kwestia wprawy.....

 

...teraz patrze na wyniki, i jak nie dostawaliśmy taryf to w klasie mieliśmy dwa wyniki około 7 miejsca, i dwa w okolicach 9 ms na 25 załóg, na jednym raz potrącilismy opony więc znów spadlismy poza pierwsza 10 :roll: .....

 

Dariusz Dudek był 9 na 13 w klasie a pan Lispki w N10 11 :wink:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...