Skocz do zawartości

Nowy użytkownik Legacy IV - kilka pytań


Ragnar

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że w czasie jazdy zamknięte miałeś wszystkie drzwi na centralny zamek i wysiadając odblokowałeś drzwi tylko kierowcy - nie centralnym zamkiem. Sprawdź czy w takiej sytuacji możesz otworzyć pozostałe drzwi. Generalnie jeżeli otworzysz drzwi centralnym zamkiem to otwierają się wszystkie łącznie z bagażnikiem. Przycisk bagażnika na pilocie służy do tego że możesz otworzyć jedynie bagażnik jeżeli masz taka potrzebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda że 4x4 szybciej się zużywają i są jakies dedykowane/specjalne?

Nie ma specjalnych opon, a w sprawie zużycia to chyba odwrotnie, bo zużywają się symetrycznie. Ja kupiłem od gościa auto 98 tys. przebiegu na fabrycznych gumach (tak przynajmniej twierdził). Oczywiście trzeba brać poprawkę na sezonowe zamiany ale i tak sporo.

 

ok, dzięki! czyli każde 'markowe' o rozmiarze 205/55R16 (205/60R16) bedą okej

 

raczej tylko zostaja ci 55 a nie 60

jak dbasz o felge przyda sie rant ochronny

 

 

 

no o felgę dbam, jak chyba każdy ale z tym rantem to nie wiem, zamawiam jutro opony marki takie jak miałem w poprzednim aucie, nie narzekałem ale już nie wiem czy miały rant. Pewnie tutaj nie można używać konkretnych nazw itp dlatego mam prośbę o podesłanie przykładu np z allegro na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...